Wpis z mikrobloga

CO SIĘ DZIEJE, CO SIĘ DZIEJE! TYLE ZMIAN I KONKURS BLOCKY FARM!

1) JAKBY KTOŚ JESZCZE NIE WIEDZIAŁ, TO TRWA KONKURS NA NAJŚMIESZNIEJSZY SCREENSHOT Z GRY NA OFICJALNYM DISCORDZIE!
Link do discorda: https://discord.gg/cKfNPNd

Temat konkursu:
„Najśmieszniejszy screen z gry”

Nagrody:
1. MIEJSCE - paczka skrzyń kart (wartość 37.99 PLN)
2. MIEJSCE - paczka 110 diamentow (wartość 23.99 PLN)
3. MIEJSCE - paczka powitalna (wartość 13.99PLN)

Z całego serca zapraszamy do wzięcia udziału i dołączenia do naszej super społeczności!

2) ZABEZPIECZENIA ANTYCHEATERSKIE WYLĄDOWAŁY NA WASZYCH TELEFONACH!
Zabezpieczenia zostały wprowadzone na 4 poziomach. Teraz bana można wyłapać za:
1) Ban za ogólnie pojęty hacking
a) Modyfikowanie plików ze stanem zapisu gry
b) Pobieranie gry z nieautoryzowanego źródła
c) Posiadanie na telefonie programów powszechnie używanych do hackowania
2) Ban za przewijanie czasu
3) Ban za wystawianie niewłaściwych ofert w sklepie (powiązane z punktem 1). Ogólnie jest teraz weryfikacja na ceny i ilość produktów po stronie serwera.
4) (TESTOWO nie wprowadzone jeszcze). Ban za oszustwo na poziomie statystyk. Przykładowo jak ktoś ma lvl większy niż 100, od razu będzie ban. Będzie ban także w sytuacji, gdy ktoś ma 50 lvl, a tylko 30 zamówień dostawczakiem. Albo ban, gdy ktoś gra 100 dni, a ma tylko 10 wykonanych questów. Funkcja jest w fazie testów i zapowiada się dobrze.

DODATKOWO: Jeśli dany gracz zostanie zgłoszony przez innych graczy ponad 50 razy, odpalany jest powyższy algorytm analizy aktywności gracza mający na celu ponowną weryfikację, czy jest legitny.

Niestety nie możemy zabezpieczyć się na hackowanie leaderboardów Google Play, bo technikalia są nie po naszej stronie.

3) HALLOWEEN ZAWITAŁO DO BLOCKY FARM!
A razem z Halloween nowe dekoracje na mapie, nowy ekran ładowania

4) NADCHODZĄCE NOWOŚCI
Wiemy już więcej na temat nadchodzących nowości. Mianowicie w grudniu dostaniecie aktualizację z 3 nowymi budynkami, 3 nowymi roślinami i 16 nowymi produktami. A już na początku kolejnego roku system przyjaciół, później system pomagania innym graczom, a ostatecznie gildie i czat!

#blockyfarm #gamedevordie
Pobierz sortris - CO SIĘ DZIEJE, CO SIĘ DZIEJE! TYLE ZMIAN I KONKURS BLOCKY FARM!

1) JAKBY...
źródło: comment_mkdAJ5o6yjx3jovYuM2J9vJv0sdlDJwb.jpg
  • 17
@sortris: i to działa? bo tak chyba na xda opisywali że w październikowym security patchu weszła jakaś blokada na rozpoznywanie kluczy(?, nie pamiętam) aplikacji dlatego m.in. aplikacja nokii do generowania kluczy oem unlock nie działa bo korzysta z jakiejś takiej metody
@jaqubte ostatnio była właśnie taka sytuacja u pewnego gracza: 70 dni grania a raptem kilkanaście zamówień dostawczakiem. Dlatego ten mechanizm jest w fazie testów i obecnie nie banuje.
@sortris: Coś gdzieś czytałem plotki, że granie na zrootowanym urządzeniu będzie niemożliwe, prawda to? W sumie już dawno nie grałem bo nieco mnie to znudziło, ale jestem ciekawy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sortris: a nie da rady zrobić jakiegoś monitoringu tych aplikacji czyli nie za posiadanie ale za to że działają aktywnie w tle lub nagle zaczynają działać? Oprócz lucky patchera (który już nie pamiętam po co mi był) mam różne inne narzędzia wymagające roota, skad mam wiedzieć za które wyłapie bana po włączeniu gry? Mimo wszystko IMO powinna być polityka domniemanej niewinności.