Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję, że reszta producentów zrobi tak jak #samsung Podczas konferencji "2018 Samsung OLED Forum" producent zapowiedział, jaka przyszłość będzie czekała ich smartfony.

Ta przyszłość będzie się skupiała na marketingowo nazwanym "Sensor Integrated Technology". Jej częściami składowymi mają być FoD. UPS, HoD i SoD, jak widać na zdjęciu.

S. chce się skupić na zamontowaniu w wyświetlaczu czytnika linii papilarnych (FoD),( #oppo i #vivo już ma, w sumie #huawei Mobile też) schowaniu wszelkich czujników i aparatów pod wyświetlaczem (UPS)(to mnie cieszy, w momencie wykorzystania czujnika lub aparatu dany fragment ekranu się zaciemni) rozpoznawaniu nacisku (HoD, czy jak kto woli, 3D Touch jak w Apple) oraz emitowaniu dźwięku przez wyświetlacz, co pozwoli na rezygnację z widocznego głośnika (SoD)(Vivo, #lg i #htc już nad tym pracuje, w branży TV również mają się pojawić takie rozwiązania)

Jak Wam się podoba taka przyszłość smartfonów, bo mi bardzo. Samsung notcha nie wprowadzi bo wyśmiał go przy premierze Pixela, a podobno mają już prototyp wyświetlacza z tymi czujnikami. Co prawda standardowo innowacje Samsunga są ściągnięte od innych, ale jak oni to zrobią to reszta też za nimi pójdzie.

#smartfon #android #telefony #jedrzejopowiada #technologia
Jedrula93 - Mam nadzieję, że reszta producentów zrobi tak jak #Samsung Podczas konfer...

źródło: comment_PA9BCxrJ3aZHIry5teQV84MK7QRgXaC0.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach