Wpis z mikrobloga

Niesamowicie denerwuje mnie fakt nastawiania przez media jednych przeciw drugim w związku z Marszem Niepodległości. Już teraz mnóstwo artykułów pisanych przez pożal się Boże "redaktorów" że jesteśmy krajem faszystowskim, rasistowskim, że czeka nas w najbliższą niedzielę jatka, masakra i wojna na ulicy.
I niesamowicie wkurza mnie fakt, że stulecie niepodległości nie jest okazją do radosnego, wspólnego świętowania, ale jest okazją do kolejnych przepychanek i walk politycznych. Czasem naprawdę zastanawiam się, czy politycy są w stanie spojrzeć sobie w oczy lustrze z przekonaniem, że robią coś dla dobra kraju.
Jest mi tak po ludzku przykro i smutno, kiedy widzę tworzące się obozy między ludźmi. Miałem nadzieje, że stulecie będzie wspaniałym dniem ze świetnymi obchodami w całej Polsce. Że może choć raz, tak po "amerykańsku" - radosne parady, wojskowe pokazy, wspólne koncerty, itp. Okazuje się, że u nas można zepsuć nawet tak wspaniałe okazje, które mogłyby łączyć, a nie dzielić.
Gdzie jest normalność?

#marszniepodleglosci #stulecieniepodleglosci
  • 42
  • Odpowiedz
  • 0
@ediz4 I zgodnie z prawem i logiką każdy m może przyjść na dowolny marsz z dowolnym transparentnem, a organizator jest tylko dla wizyt w tv a nie dla ponoszenia odpowiedzialności za to XD
  • Odpowiedz