Wpis z mikrobloga

@teka82: racja, ale ktoś wyżej polecał koledze np. parking w złotych, a tam już trzeba zapłacić

@KrashanBhamaradzanga: xD Ale #!$%@?. Takie rzeczy to już przeszłość, przynajmniej 20% aut na moim osiedlu ma "obce blachy" (nawet rosyjskie) i nie zauważyłem żeby jakikolwiek samochód był porysowany/zniszczony bo ma inne rejestracje. No i miejsca zajmują różne, w zależności od dostępności.
@tommysorensen jak z lubelskiego to z rana zostaw pod Auchan na Jubilerskiej albo dalej masz Promenada. Stamtad kazdy autobus dowiezie cie do centrum (lub do metra politechnika i wtedy jeden przystanek do metro centrum). Bilety kup wczesniej w kiosku lub przez aplikacje SkyCash sobie doladuj konto. Byle bys to zrobil z rana, bo pozniej cale miasto bedzie stalo, a autobusy beda na objazdach
@KrashanBhamaradzanga: No jak ktoś staje nagminnie służbowym autem przed 9 i wyjeżdża spod bloku o 17 to nic dziwnego, że ludzie to widzą. Ja też widzę kto pod mój blok przyjeżdża bo nie ma parkingu w Mordorze, a który samochód jest mieszkańca, ale raczej nie daję o to #!$%@?.

Chyba mówisz w tej chwili o jakimś zamkniętym osiedlu (wtedy miejsca są numerowane i się może ktoś #!$%@?ć jak mu zajmujesz jego