Wpis z mikrobloga

@lronman: grałem jakiś czas temu z @b4kus jak wyszedł nowy silnik graficzny i nie było tak tragicznie, gdyby nie fakt, że zdychaliśmy z głodu. Rozumiem, że może być ciężko znaleźć broń i naboje, ale jedzenie w jakimś tam stopniu powinno być dostępne. A tak to dobiegliśmy do bazy wojskowej po drodze odwiedzając wiele miejsc i walczyliśmy o przeżycie.

Swoją drogą zajebisty ten wykop. Nie dostałem żadnego powiadomienia, że mnie wołałeś XD
@vdr ale nie do końca normalne jest, że przechodzisz taki kawał mapy przeszukając przy tym wiele miast i miasteczek i nie możesz znaleźć głupiej puszki z żarciem. To ma być survival, a nie symulator umierania z głodu. Ewidentnie według mnie coś było/jest źle ze spawnem przedmiotów.
@Qbaz: Powiem ci w ten sposób. Generalnie jak jesteś sam to dużo łatwiej się wyżywić niż jakąś większą grupę, bo wiadomo, że jak sam przeszukasz całe miasto, to masz zapasy wszystkie dla siebie, a jak jesteś z kimś to macie taką samą liczbę jedzenia, ale musicie się dzielić. Dlatego w grze jest polowanie i uprawa warzyw. Wiem, że to nie brzmi jakoś super... ale z drugiej strony jest to kolejny cel