Wpis z mikrobloga

Halko Mircy! Nasza złodziejka do internetów, prosto z kickstartera powędruje do kilku Wykopowiczów( ͡º ͜ʖ͡º)
Jeśli lubicie testować nasze gadżety, już niedługo będzie do tego wspaniała okazja! Spośród osób które obserwują nasz profil rozlosujemy kilkanaście paczek do testów, stay tuned! ( )

#oswiadczenie #technologia #internet #kickstarter #ciekawostki
PowerCube - Halko Mircy! Nasza złodziejka do internetów, prosto z kickstartera powędr...

źródło: comment_mK1hGbwlX1RfaaZ5RG5YDgaC6o22b6Jn.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@PowerCube: złodziejka - pejoratywne określenie kobiety
ja wiem, że się tak dawniej w niektórych regionach Polski nazywało rozgałęźnik elektryczny
no ale nie wiem czy każdy to skojarzy czy młodzi ludzie to zrozumieją
  • Odpowiedz
@PowerCube: A to coś nowego, ogólnie handluję waszymi kosteczkami, lampkami i kiedyś smart gardenem ale nie spodziewałem się, że też repeater zrobicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PowerCube: Co do przedłużaczy w kształcie kostki to nie jest nowość. U moich rodziców nadal gdzieś jest przedłużacz z ZSRR w kształcie takiej kostki i to nawet lepszy, bo gniazdka są zabezpieczone przed dziećmi, a we wtyczce jest bezpiecznik. I to nie taki zwykły topikowy, tylko taki który jak jest za duże natężenie to wyskakuje (to się chyba nazywa elektromagnetyczny).
  • Odpowiedz