Wpis z mikrobloga

Czemu w zadaniu "ludzie do obozu" przy rozmowie z kowalem (Carlem) nie ma opcji dialogowej? Mam juz Sagite dwóch myśliwych tego co byl niedaleko wiezy Jacka i tego z GD, Snipes'a, Węża, Edde, Rybaka z Khorinis i tego czarnego z karczmy kardifa z dzielnicy portowej, a jeszcze z tego co wiem podobno mozna lecz tez nie mam tej opcji dialogowej zaprosic dwoch gornikow z GD Grimzesa (chyba tak mial na imie) i jego pomocnika. Co robc pomocy!
#returning
  • 5
@Hadrys: Kopaczy można wziąć, polecam od razu mieć przy sobie zwoje snu bo potrzebne, a co do Carla to nie mam pojęcia, jestem na etapie gdzie nie mam z w.w myśliwego z GD i Sagity, a o rekrutacji kowala mi powiedział Erol po tym jak przyszła Edda i górnicy z Khorinis
@Hadrys: Pamiętam że był z nim jakiś dialog że Harad skończył kuć miecze dla paladynów i teraz robi zwykłe, więc nie będzie miał zarobków (Carl) i żeby poszedł do obozu. Szczerze mówiąc nie zdziwiłbym się po tym modzie jakby najpierw trzeba było zagadać do Harada i spytać czy dalej robi miecze dla paladynów żeby odblokować dialog z Carlem xD W solucji pisze że zgodzą się od razu (Edda i Carl) Więc
@zacky: sprobuje wywalic miecz zkonu na ziemie i podbic do Harada moze akurat bedzie dialog odnosnie mieczy a potem powie mi ze juz nie robi czy cos ()