Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sylwke3100: u mnie jest poczta, gdzie są rozwieszone kartki z informacją, że do dwóch okienek jest jedna kolejka, a do pozostałych osobna. Ile się musiałem użerać z dzbanami którzy twierdzili, że kolejka jest jedna do wszystkich kolejek, to moje (°°
@MiszczJoda We Wrocławiu jest jeszcze lepiej - z powodu remontu tramwaje są skrócone do zajezdni, przystanek jest na wjeździe do niej i zaaz za zjazdem (tam już tramwaje nie jadą). I ludzie stoją na tym nieczynnym przystanku i patrzą jak tramwaje jeden za drugim odjeżdżają spod zajezdni i stoją dalej xD
Pamiętam jak był jakiś bieg w Kato i w Siemcach nic nie jechało. Były kartki na przystankach a ludzie i tak czekali. Aż zwróciłem uwagę tym osobom i oni zdziwieni

@sylwke3100: Wam to przynajmniej kartki wieszają.
Gdzieś tak na wiosnę to było, wyjechałem załadowany busem spod magazynu, uchachany jak sto pięćdziesiąt, bo jakaś tam impreza była w Rzeszowie (Tour de Pologne czy tam inny wyścig ludzi niepełnosprawnych motoryzacyjnie) i część dróg
@MiszczJoda: W Kato przecież nie ma żadnego rynku. Rynek jest w Krakowie albo Wrocławiu czy... Gliwicach. Tam macie najwyżej plac, chociaż i tak wygląda to jedynie na szersze skrzyżowanie