Wpis z mikrobloga

#ios #apple

Przeniosłem się z androida na ios, niestety aplikacja move to ios to największe nieporozumienie - kontakty źle przeniesione i nie przeniosło mi listy połączeń.
W jaki sposób mogę z androida przenieść na ios listę połączeń ? jest dla mnie dosyć ważna.. :-)
  • 12
@m___w: Trochę słabo :/ ale ok postaram się to jakoś ogarnąć. Może powiecie mi w takim razie jak wyzerować plakietki na gmail np ? mam 4262 nowe powiadomienia a tyle maili nie otworze w andku się przytrzymwało i wyczyść ale tutaj nie ma tego w 3d touch ? :)
@kloner: O stary. NIe wiem co CIę podkusiło do przesiadki, ale współczuje. Też przez to przechodziłem i wróciłem do androida. Tym razem porządnego, czystego bez nakładek i aplikacji producentów.
@jabolsy: wiesz co, generalnie ostatnie 4 lata miałem same flagowe samsungi. S6, s7 i note8 i generalnie wkurzało mnie niemiłosierne ze wszystko nie jest spójne ze każda ich aktualizacja zmieniała położenie całego menu. To ze po półtora roku może nie laguje ale są widoczne delikatne przycinki.
Mam macbooka air już długo i według mnie nie ma urządzeń idealnych mam mu wiele do zarzucenia ale ma tez wiele plusów i w tej