Wpis z mikrobloga

Ale podludzie u mnie w pracy. Szefowa działu miała dziś urodziny o których nie wiedziałem. Trzy kobiety z działu poszły do jej gabinetu z prezentem, gdzie siedziały i lizały jej dupe przez całe pół godziny. Potem przyszły i zadowolone z siebie powiedziały do wszystkich: "a wiecie że pani Ewa ma dziś urodziny? Kupiliśmy jej prezent: wino i pióro, zrobiliśmy to w imieniu wszystkich wiec wypada się złożyć i proszę aby każdy dał po 20 zł" XD wiec tak, głupie p---y po ciuchu poszły do jej gabinetu aby się podlizać bo nikt inny nie wiedział że Ewa ma urodziny, nikt nie wiedział że robimy jakąś zrzute, a teraz gdy swoją misje wykonały chcą zwrotu kasy xD co im powiedzieć jutro gdy przyjdą po kasę? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nie chodzi o te 20 zł, ale skoro taką akcje o------y o której nikt nie wiedział i wybiły się na nas jak na idiotach to nie dam ani grosza.

#praca #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gasquet: zbierz od reszty ludzi po te 20 zł, kup coś szybko... jutro idź do szefowej powiedz że to prezent od całej reszty tylko nie od tych trzech, że nie wiedzieliście o jej urodzinach wcześniej bo 3 lizydupy wam nie powiedziały i opowiedz jak chciały się waszym kosztem jej przypodobać. powiedz że ty grasz zespołowo i chcesz żeby w formie było fair play, po jakimś czasie jak będą jakieś awanse
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gasquet: ja bym powiedziała, że takie rzeczy jak i kwotę zrzutki ustala się wcześniej a nie po fakcie. Możesz dodać że też chętnie byś poszedł z prezentem :) i że w tym momencie to mogą się w pompke pocałować i elo
  • Odpowiedz
im powiedzieć jutro gdy przyjdą po kasę? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie chodzi o te 20 zł, ale skoro taką akcje o------y o której nikt nie wiedział i wybiły się na nas jak na idiotach to nie dam ani grosza.


@Gasquet: Dać im te 20 zł i zorganizować taką samą akcję kiedy np. Ty będziesz miał urodziny. Wziąć trzy osoby, które przyjdą do Ciebie z prezentem,
  • Odpowiedz