Wpis z mikrobloga

@Cookiee: @uhu8: No bez jaj xD. Ja wiem, że ostatnio wykop strasznie skręca w stronę PO ale Tusk w ogóle nie zasługuje na jakieś gratulacje bo sążnie poległ merytorycznie. Faktem jest, że był lepiej przygotowany, widać było, że się przyłożył do nauki odpowiedniego stosowania gestów itd (no ale to już ten poziom dyplomacji gdzie merytoryczne rozmowy toczą się już za kulisami), ale merytorycznie to tam nic nie było. Były uszczypliwości,
@piker: nie no, bez jaj, nie sugeruj, że kiedykolwiek w życiu zagłosuję na PO lub na Tuska. Bagaż pretensji do niego mam spory.

Po prostu patrząc na przebieg prac komisji żałosnym jest, że na jej najważniejszy (politycznie) dzień działalności partia-matka PIS tak słabo przygotowała swoich funkcjonariuszy. I to jest żałosne. Coś mniej więcej w stylu wyzywania na solo i zapomnienia, że ma się małe szanse.
u.....8 - @piker: nie no, bez jaj, nie sugeruj, że kiedykolwiek w życiu zagłosuję na ...

źródło: comment_ggKLqpvs8POGb7QpEkh5is0HtqNFSizf.jpg

Pobierz
@piker:

Czego się spodziewać po ludziach, którzy czczą tu Urbana mimo rękawów #!$%@? krwią? Że będzie ich brzydził pomniejszy cwaniaczek, który imponuje plebsowi w elokwentny sposób robiąc z nich idiotów? Spróbuj raz spóźnić się do Urzędu Skarbowego z zeznaniem podatkowym to cię dojadą na całego... A tu szemrany gość z dziewięcioma wyrokami za oszustwa rozwija nielegalny, śmierdzący na kilometr biznes pod samym nosem służb, wciągając w to wszystko SYNA PREMIERA... Donald
@Cookiee: kampanie xd jak kogos jara takie pajacowanie i hehe dogryzanie zamiast wziac to na powaznie i merytorycznie odpowiadac dzialac to gratuluje wyboru xd ale na jego miejscu sie nawet nie dziwie xd tylko pokazuje to jak bardzo ma #!$%@? i jaka pycha od niego bije
Przesłuchanie Tuska miało być zwieńczeniem prac całej komisji ds. Amber Gold, dwa lata przygotowań tylko po to, by zostać wypunktowanym i znokautowanym przez Tuska.


@Cookiee: Bo okazało się, że w tym temacie nic na Tuska nie mają. Jedyne co im zostało to próba przypinania winy, że "nie nadzorował państwa, którego był premierem" itp., ale każdy wie, że premier nie jest od bezpośredniej kontroli każdej sprawy w prokuraturze czy KNF, oraz od
@PiPiPingu: No to chyba każdy wie, kilka dni i już masz fiskusa na głowie. Nie ma taryfy ulgowej niestety... Poza tym w Trójmieście gościu był doskonale znany i serio, każdy kto się znał choć trochę na ekonomii wiedział, że Amber Gold śmierdzi.

@rzep: No a co mają na niego mieć? Bądź poważny xD
Tusk to nie jest polityk tej rangi co da się wsadzić za głupotę. To nawet ja, przy
@uhu8: > skoro na główny cel istnienia tej komisji (publiczne przesłuchanie Tuska) wybrano mu lipnych przeciwników, to tym gorzej świadczy o formacji, która ich wystawiła.

Przecież wybrali najmocniejszy skład jaki tylko posiadali