Wpis z mikrobloga

Można mieć różne zdanie o Tusku - jedno jednak trzeba mu przyznać: po latach premierowania oraz pobytu w strukturach europejskich, żaden polski polityk (może poza Sikorskim) nie dorównuje mu obyciem, elokwencją i umiejętnościom debatowania. Najwytrawniejszy gracz na naszym poletku. PiS popełnił olbrzymi błąd próbując wysłać na niego kompletnie nieopierzoną Wassermann, która nic sama nie osiągnęła jeszcze polityczne i ma zerowe obycie w mętnych politycznych wodach. Wydali ją lwu na pożarcie.

Zresztą El Donaldo de Tusko już ponad dekadę temu pokazał, że stawanie z nim w ringu 1:1, to bardzo trudny pojedynek, który potrafią przegrać nawet doświadczeni bokserzy jak np. Kaczyński.

#polityka #neuropa #4konserwy
  • 53
  • Odpowiedz
PiS popełnił olbrzymi błąd próbując wysłać na niego kompletnie nieopierzoną Wassermann


@jaqqu7: to jest pytanie ile osób sama obejrzy to przesłuchanie a ile będzie się opierać na przekazach medialnych. Moim zdaniem garstka widziała i będzie widzieć przesłuchanie i większość publiki będzie zdana na media. Tutaj dopiero stoczy się walka kto szerzej trafi do widzów. TVP czy TVN (tak skrótowo ujmując te środowiska medialne). Bo może Pisowcy liczyli, że nie ważne jak
  • Odpowiedz
@jaqqu7: mnie rozbraja to, że w kraju afer gdzie każdy polityk na wysokim szczeblu maczał w nich palce bo nie chce mi się wierzyć, że Donaldo nie wiedział o przekręcie Amber Gold, albo nie wiedział o wyłudzeniach Vatu ludzie chwalą Tuska jak to sobie walczy na słowa z komisją, że jest tak dobrym graczem. W tym kraju tyle sie dzieje pod stołami, kraju, który jest tak rozgrywany przez służby własne i
  • Odpowiedz
@jaqqu7: ehh, pamiętam jak jarałem się oglądając tę debatę i oranko Kaczyńskiego bo wtedy jeszcze głosowałem na PO i wierzyłem że będą realizować swój liberalny program ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jaqqu7: chyba kpisz
nie żebym popierał pis (w ogóle nie popieram bo gardzę)
to tylko pajac może uważać tuska za jakiegoś wybornego elokwentnego polityka... to zwykły karierowicz "nikoś dyzma"
który ma tylko sprawiać wrażenie....
w polsce nie ma polityków na poziomie tylkio samego koryciarze...
Heninger - @jaqqu7: chyba kpisz
nie żebym popierał pis (w ogóle nie popieram bo gard...
  • Odpowiedz
Miller moze troche w podobny sposob umie debatowac


@Haqim: Cokolwiek by się nie stało zawsze będzie w moim sercu za ten moment ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Greg36 - > Miller moze troche w podobny sposob umie debatowac

@Haqim: Cokolwiek by...
  • Odpowiedz
@sosn: to ,że sobie siedział na ciepłej posadce w brukseli otwierał i zamykał posiedzenia (bo to było w jego kompetencjach)nie czyni go obytym politykiem
  • Odpowiedz