Wpis z mikrobloga

#przegryw #stulejacontent #spermiarzeztindera #tfwnogf #normictwo
Niesamowicie śmieszą mnie spermiarze, którzy udzielają się pod zdjęciami zajętych dziewczyn. Wchodzę na FB, widzę płodną Klaudię ze swoim Filipem, którzy jadą sobie na egzotyczne wakacje swoim nowym BMW za hajs rodziców, a w komentarzach spermienie facetów, którzy życzą jej dobrego wypoczynku XDDDDD No ludzie, godności trochę, ona jedzie sobie za hajs Chada być przez niego bolcowana, a wy jeszcze jej życzycie, żeby zdozuneg z Filipem był udany, bo macie nadzieję, że przez to zaruchacie. Beka z was, nie pozdrawiam XDD
A.....1 - #przegryw #stulejacontent #spermiarzeztindera #tfwnogf #normictwo
Niesamow...

źródło: comment_A6NotFEqgPpzzPbCUSdNy0fIe1TKnCfo.jpg

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Polkopsky:
Setek spośród dziesiątek tysięcy, ten argument podchodzi pod sofizmat strzelca wyborowego. Przypominam, że użyłeś kwantyfikatora "wszystko", czyli do obalenia go wystarczy znaleźć wyjątek, a w tym przypadku paradoksalnie wyjątki stanowią większość.

Rozmnażanie jest nieodłącznym elementem ludzkości, nic dziwnego że ten temat jest podejmowany przez religie na całym świecie, jednak jest tylko jednym z wielu aspektów, więc nie zgodzę się że wszystko się kręci wokół niego. Teraz dodajesz do tego
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Polkopsky:

No to ci pisze, trzeba by bylo znac jeszcze dokladne motywacje artystow i dopiero wtedy mozesz to obalic.


To działa w obie strony, a sam użyłeś analogicznego arumentu.

Napisz mi jeszcze czy rozrywka i samorealizacja też zawsze kręci się wokół seksu i przetrwania.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Polkopsky:
Dla mnie też nie jest jakaś ważna, ale mając zapewnione inne potrzeby ludzie do tego dążą. Weźmy na przykład króla małego państwa. Jako król nie musi walczyć o przetrwanie bo ma wszystkiego pod dostatkiem, a nałożnic ma tyle że nie jest w stanie ich przeruchać. Mimo to wypowiada wojnę innemu królestwu bo w ramach samorealizacji chce być królem średniego państwa. Jak pokazuje historia tacy ludzie też byli więc nie można mówić że WSZYSTKO wiąże się z seksem i hajsem.

Reasumując: na przetrwanie składa się wiele czynników, a mając je zapewnione ludzie robią też inne rzeczy mniej z nim związane. I tak właśnie utworzyła się nam piramida potrzeb XD

Całość rozmowy podsumowałbym jako "wszystko krąży wokół jedzenia, zdrowia, bezpieczeństwa, rodziny, towarzystwa, seksu, odpoczynku i spełniania swoich zachcianek" co nie jest tak chwytliwe jak "wszystko krąży wokół seksu i przetrwania" ale nie sprowadza ludzi do roli stworzeń które tylko by żarły
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Polkopsky: rozwijać to nie to samo co spełniać swoje ambicje. Właśnie ich nie uwzględniasz w swoim modelu potrzeb człowieka. Często ludzie chcą być kimś więcej bez względu na to co mają, nawet jeżeli nie przyniesie to korzyści w postaci seksu i przetrwania. Dążenie do przetrwania rodziny to nie wszystko. Jak wytłumaczysz np wojnę ojca z synem? Albo chociaż ojca bijącego swoje dzieci? Nie robi tego ani żeby zaruchać, ani żeby
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Polkopsky: Powoływanie się na średniowiecze nie jest głupie z mojej strony, ludzie mało się zmieniają. Jakby ktoś chciał zapewnić godny byt dzieciom to po prostu przekazałby im majątek. Myślę że w grę wchodziło bardziej pragnienie obsadzenia tronu dziećmi żeby dalej być ważnym. Taka demonstracja siły żeby czerpać z tego przyjemność
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Polkopsky:
Czyli teraz przetrwanie=jedzenie, bezpieczeństwo, zdrowie i władza. No dobra, jedziemy dalej XD

Zostanie wolontariuszem w schronisku dla psów jakie przynosi korzyści, poza samoralizacją i poczuciem spełnienia dobrego uczynku?

Jeszcze nie napisałeś dlaczego np czasem ojcowie biją dzieci mimo że nie daje to nic do przetrwania ani im, ani ich genom
  • Odpowiedz
@Koryntiusz: to nie jest sprowadzenie do ruchania, tylko patologiczne zwyrodnienie naturalnych męskich instynktów; instynków, które karzą im zalecać się do kobiet. Tylko czym innym jest podrywanie dziewczyn, a czym innym dawanie atencji w komentarzach pod zdjęciem.

Jeżeli napisałbyś taki sam komentarz kumplowi w necie to spoko, samemu mi się zdarza życzyć komuś powodzenia czy udanego urlopu, a nawet powiedzieć, że sobie fajną bluzę kupił. Spermiarze jednak będą spermić. Czy on
  • Odpowiedz