Wpis z mikrobloga

#przegryw #stulejacontent #spermiarzeztindera #tfwnogf #normictwo
Niesamowicie śmieszą mnie spermiarze, którzy udzielają się pod zdjęciami zajętych dziewczyn. Wchodzę na FB, widzę płodną Klaudię ze swoim Filipem, którzy jadą sobie na egzotyczne wakacje swoim nowym BMW za hajs rodziców, a w komentarzach spermienie facetów, którzy życzą jej dobrego wypoczynku XDDDDD No ludzie, godności trochę, ona jedzie sobie za hajs Chada być przez niego bolcowana, a wy jeszcze jej życzycie, żeby zdozuneg z Filipem był udany, bo macie nadzieję, że przez to zaruchacie. Beka z was, nie pozdrawiam XDD
A.....1 - #przegryw #stulejacontent #spermiarzeztindera #tfwnogf #normictwo
Niesamow...

źródło: comment_A6NotFEqgPpzzPbCUSdNy0fIe1TKnCfo.jpg

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
@Polkopsky: xD
Wiesz, że udowadnia się coś a nie brak czegoś? xD

Czajniczek Russella <- poczytaj i wróć mądrzejszy albo udowodnij, że nie rucha Cię wielki niewidzialny kosmita.

Ale powiedz mi geniuszu w jaki ograniczenie czegoś miałoby dowodzić, że świat się wokół tego kręci?
Nie odwracam kota ogonem bo nawet nie podajesz argumentów. Więc dałem Ci zadanie, tak jak Ty mi - w wyniku tego genialnego eksperymentu wyjdzie Ci, że
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Polkopsky: przepraszam że się wtrącę, ale robisz #!$%@?ę z logiki.

Z tego co zrozumiałem: Twoim zdaniem seks najważniejszym elementem życia bo bez niego nie przerwa ludzkość. Tymczasem ludzkość nie przetrwa też bez jedzenia, picia, oddychania czy srania. Jednak nie można powiedzieć że każdy zrobi wszystko żeby tylko się wysrać. Jest to nieodłączny element przetrwania ludzkości, jednak bycie człowiem nie sprowadza się wyłącznie do przetrwania i każdy może mieć własną hierarchię
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Polkopsky: dlaczego zatem ludzie będący w stałym związku i mający zapasy w lodówce lubią obejrzeć film, zagrać w planszówkę lub spotkać się na piwie ze znajomymi zamiast nieustannie kopulować z drugą połówką?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Polkopsky: słyszałem o tym eksperymencie ze szczurami, jednak nie uważam że przekłada się to w skali 1:1 na ludzi. Choćby dlatego że ludzkość ma w naturze tworzenie szeroko pojętej sztuki (od malowania po ścianach jaskiń, przez robienie figurek aż po pisanie wierszy którymi autorzy nie chcą się z nikim dzielić). Te rzeczy dowodzą, że człowiek od dawna dążył nie tylko do seksu i przetrwania.

Also młodzi ludzie w małżeństwie też
  • Odpowiedz
Nie. Tak jak napisałem w pierwszym poście. Seks i przetrwanie. Przepiękna kompromitacja na wieczór


@Polkopsky: Nie, nie, nie. Tylko pieniądze. Zrezygnuj z nich i zobaczysz jakie to był wspaniały eksperyment!
Nie chcesz? Ale się zaorałeś. Całkiem pięknie na koniec dnia.

  • Odpowiedz
@rechozord: Idąc tym tokiem rozumowania to każdy tutaj komentujący jest jeszcze większym przegrywem, bo w ogóle stracił czas na pisanie komentarza. Tym większym, ich więcej ich tutaj zostawił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Polkopsky: Tak, tak.

A Ty chcesz mnie poderwać? W końcu wszystko kręci się wokół seksu. Życzenie komuś udanego wyjazdu oznacza chęć wyruchania. Odpisywanie na moje posty również! Jeśli twierdzi inaczej to zrezygnuj z seksu na 10 lat!

  • Odpowiedz