Wpis z mikrobloga

Ludki. Spróbujcie przekonać Annę Bogdanowicz do opublikowania jej reportażu "Kononowicz Show". Bobolianie pewnie chja wiedza o co chodzi, ale ten reportaż to wielka i ważna dziura w US17. Z grubsza: jest to zapis zeznań sąsiadów Konona o znęcaniu się nad matką i bratem (owo "Kononowicz Melestował"). Reportaż został usunięty podczas postępowania sądowego i nigdy nie powrócił, co jest stratą dla każdego prawdziwego, nieboboliańskiego fana US17. Próbowałem i nic. Spróbujcie i Wy (kulturalnie): http://www.radio.bialystok.pl/ludzieradia/index/id/132357-anna-bogdanowicz
#kononowicz #kononowiczshow #zaginionyswiat #tabularasa #patostreamy
  • 15
  • Odpowiedz
@dezetka: Nie tylko. Tam było tego więcej od różnych ludzi oraz komentarze z prokuratury o toku postepowania. #!$%@?... taki diament :/ @boboli90210: redakcja odpisała mi z rok temu, że usunęli materiał, bo śledztwo zostało umorzone na wniosek Leonardy. No #!$%@? - ale ślad, w formie reportażu, powinien być w myśl zwykłego kronikarstwa. Białystok. Tam wszyscy srają w nachy na widok UBeckiego knura.
  • Odpowiedz
@sw-walenty:
Nic z tego nie bedzie. Ta pseudodziennikarka wie, ze #!$%@? sprawe, oskarzajac Konona , na podstawie wyssanych z palca zeznan sasiadow (ktorych nie powtorzyli, gdy sprawa zajela sie policja) o gwalty na Leonardzie. Prezydent chcial wowczas pozwac jej redakcje i zadal astronomicznej na Podlasiu kwoty 40tys zl. Reportaz i jego wszystkie kopie zostaly pewnie komisyjnie spalone
  • Odpowiedz
@sw-walenty:
Konon wojowal z sasiadami od lat. Poza tym byly to czasy jego najwiekszej slawy, bywania w mediach i na salonach, a przy tym doplywu $ (tzn tego, czego nie zajumal mu Czeczet). Axelio (ktory ma powody by nie lubic Misia) pisal niedawno, ze powodowalo to wielka zazdrosc (typowa bialoruska mentalnosc), wiec kiedy pojawila sie mozliwosc oczernienia go anonimowo, znalazlo sie mnostwo "swiadkow".
Pewnie byla w tym jakas czastka prawdy,
  • Odpowiedz
@sw-walenty: W czasach jego największej sławy miałem znajomych, którzy chodzili do pobliskiej kolejówki i każdego ranka mijali biały dom boży. Co prawda było to 12 lat temu, ale pamiętam opowieści o lataniu za matką/osobami trzecimi z siekierą (robiłem jakiś wpis o tym kilka miesięcy temu). No i generalnie nie wiadomo co myśleć. Gwałty faktycznie wydają się mocno przesadzone. Ale w tym knurskim wzroku jest coś niepokojącego
matecojewate - @sw-walenty: W czasach jego największej sławy miałem znajomych, którzy...

źródło: comment_4Si6xP7D6BeRPPmZzApu63BEJ4C8M0ag.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@matecojewate:
Wiem, ze Axelio jest powszechnie nielubiany, ale trzeba mu oddac sprawiedliwosc, ze od lat, konsekwentnie pisal tutaj prawde o Kononie, nawet w czasach slynnej wykopowej zbiorki 3tys dla Prezydenta. Wtedy za jakikolwiek krytyczny glos na jego temat wykopki linczowaly go, a mimo to sie nie uginal.
Tam, po smierci ojca, wszystko zaczelo sie sypac. Leonarda byla juz dosc stara i schorowana, Bogus uposledzony, a Konon mial duzo wazniejsze rzeczy
  • Odpowiedz
@Docent_nauk: trzeba brać pod uwagę stres (wyszło to w czasie kłótni z jorem) plus mitomaństwo konona jest tak duże, że może się gubić co jest faktem, a co faktem starosielskim. nie dam ci źródła bo tego nie znajdę cytuję z pamięci zachowując kontekst

jor: ooo ty #!$%@? wielki prezydent. prezydentem chciał być, a z bratem gumowymi pałami dzieci po boisku ganiał
konon: to nie było boisko tylko budowa i tam
  • Odpowiedz
@KrzysztofSuchodolski:
Tak, to dokladnie to miejsce. Obecnie powstaje tam plac zabaw i teren rekreacyjny, ktorego pomyslodawca oczywiscie oglosil sie Konon, a ktorego autorstwo probowalismy przypisac Meksykowi na jego "ulotce" wyborczej (niestety nieudanie)
http://www.bialystokonline.pl/starosielce-zyskaja-nowe-miejsce-do-aktywnosci,artykul,104251,1,1.html
Konon oczywiscie klamie, ze byla to budowa. Tam bylo kiedys boisko (fakt, ze zarosniete i zaniedbane), a budowa jest dopiero teraz, zreszta sam polazl tam niedawno z kamera
Docent_nauk - @KrzysztofSuchodolski: 
Tak, to dokladnie to miejsce. Obecnie powstaje...
  • Odpowiedz
@Docent_nauk: Budowę użyłem o nie pamiętam co dokładnie użył Kononowicz. Chodziło mniej więcej o to, że nie przyznał się wprost do latania z gumowymi pałami własnej roboty tylko podał powód dlaczego latali i to było takie tłumaczenie, że dla dobra dzieciaków. Równie dobrze mógł powiedzieć

-tam boiska nie było tylko krzaki i dzieci mogły sobie nogi o pokrzywy pokaleczyć
  • Odpowiedz