Wpis z mikrobloga

co mysli sobie dupka ktora np na przystnaku spojrzy na mnie
pozniej znowu spojrzy i co jakis czas nasze spojrzenia sie krzyzuja?
czy jest szansa ze jest zainteresowana i czy mam szanse? ew jak tak to jak podejsc i co zrobic
kiedys tak mialem i w sumie w jakis sposob zaluje ze gowno zrobilem ale tez nie wieidzlem co zrobic
#przegryw
  • 20
@elofrytki: Kiedyś przeczytałem, że to że ona patrzy, to bardziej trzeba odczytywać, że sprawdza czy jest zauważana, że im więcej spojrzeń wyłapie tym ma lepsze samoocenę, więc nie powinno się tego zawsze odczytywać jako zachęta do zagadania tylko kolejny kobiecy element budowania swojej atrakcyjności. I to ma sens, bo jeżeli zależało by jej na nowej znajomości to już by się o to lepiej postarała, a tak to tylko wymieniona seria spojrzeń
@oddawaj_kasztana: ZAGADAJ czyli co bo nie rozumime podejscmam i ELO PATRZYSZ SIE WIEC JESTEM HEHEHE EHEHh hehe he. ... . ..

USMIECHNIECIE SIE CZY PRZYBLIZENIE NO TO JUZ WYSILEK TAKI ZE XDDDD tez to mona podciagnac pod gowno to oco napisales ze gowno buduje swoje ego

nnigdy do mnie nie zagdaala raz sie spojrzala na przystanku jedna i co jakis czas spogladala i nie wiedzialem co zrobic
wiem ze zagadac ale
@oddawaj_kasztana: jak poznajesz kogos w szkole czy na immprezie albo przez kogos to sie znacie i jestescie w pewnych kregach a jak poznajesz od zera no to jest ciezko
najciezej bo buduejsz wystzko od zera i o ile we wczenisjszych sytacjach mozesz nie wime na fb napsiac czy cos tak tutja musisz juz sam zbudowac sb droge do numeru telfonu czy cos bo inaczej gowno