Wpis z mikrobloga

#warszawa #wynajem #bielany
Wynajmę mieszkanie na Bielanach od 1 grudnia albo i wcześniej. Kuchnia z oknem. Lodówka piekarnik kuchenka meble ikea. Duży pokój 18m narożnik szafki stół krzesła balkon. Przedpokój z szafami koło 6m. Sraczyk z umywalka. Łazienka z wanna pralka. Sypialnia z 9m z podwójnym łóżkiem szafa i komoda. Mieszkanie na 14 pietrze. Sąsiedzi tylko góra dół. Po malowaniu. Cena? Myśle o 2k zł. Widok z balkonu
Badyl69 - #warszawa #wynajem #bielany 
Wynajmę mieszkanie na Bielanach od 1 grudnia a...

źródło: comment_9S9xUtLxi3sWdFlcoAi1C7UvqxrgCSaQ.jpg

Pobierz
  • 24
@Badyl69: 1000 zlotych czynszu w bloku z wielkiej płyty na Bielanach? Tyle to nawet nie płaci mój ziom w domu jednorodzinnym na Mokotowie. Jesteś pewien że sam nie wynajmujesz od spółdzielni? XD
@Invisible22: o ch pomyliłem się o100 zł. 895 zł czynszu. Za wodę? Nie wiem tyle ile wyleje. Nie mieszkam tam już 2 lata. Wynajmujący płaci opłaty. A ze ja chce miesięcznie zarobić na tym 600zl to dużo? Po 2 latach i tak mieszkanie będzie do remontu bo ktoś je zajedzie i z 20k minimum będę musiał wywalić wiec to trochę taka wegetacja
@Badyl69: sprawdź ile tego czynszu na co idzie, okaże się że połowa to woda może :P Bo nawet jak na współdzielnie to drogo w cholerę.
Bardziej jak TBS brzmi.

nie, 600zł to nie dużo, ale jeśli masz taki czynsz to sprzedaj to mieszkanie, kup inne (taki metraż to 400-500zł czynszu maks). ;)