Wpis z mikrobloga

Podczas dyskusji na temat #lgbt najbardziej lubię ten moment, w którym homofob pyta jakich praw nie mają osoby homoseksualne i gdy oponent w swojej wypowiedzi napisze, że np. do zawierania związków małżeńskich, ale zapomni dodać, że między sobą, bo każdemu powinno wydawać się to oczywiste, to prawak zaciera ręce, bo on już dobrze wie, że teraz może napisać "hehe, ale osoba heteroseksualna też nie może wziąć ślubu z osobą tej samej płci lewaku, hehe xDDD"

Nie wiem, czy wiecie, ale próbując zgrywać inteligentnych i bystrych pokazujecie tylko, jak strasznymi jesteście dziećmi, którym trzeba wszystko tłumaczyć 1:1, bo inaczej się pogubicie, ale róbcie tak dalej. Doprowadzicie do tego, że w końcu braknie wam jakichkolwiek argumentów, bo ci źli lewacy będą tak dokładnie wszystko tłumaczyć, że nie znajdziecie ani jednej luki, w której moglibyście ponaginać rzeczywistość xD
#prawackalogika #bekazpodludzi
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KurtMeyer: o co ci chodzi? Nie jesteś w humorze na żarty, to po kij dodajesz emotkę "( ͡º ͜ʖ͡º)"?
Konstytucja w Polsce na chwilę obecną to jeden wielki c--j, więc nie widzę sensu, aby się na nią powoływać. Tak wiele zostało już rozpieprzone, to zmiana jeden definicji kogoś ma tak mocno zaboleć?
  • Odpowiedz
@Nidor jestem już starym ramolem. Mógłbym być ojcem większości użytkowników wypoku. Poglądy mam jakie mam, wypracowane przez te lata i rzygać mi się chce patrząc co w Polsce się o--------a od jakichś 10 lat.
  • Odpowiedz
ja bym nie miał problemu z uznaniem tego raportu, gdyby nie przygotowywali go działacze (którzy być może są, być może nie są specjalistami w tej dziedzinie - kwestia drugorzędna). Powinny to robić osoby niezaangażowane ideologicznie - wtedy miałoby to wymagane minimum wiarygodności. A tak to jest to zwykła propagandówka w kwestiach obyczajowych i ideologicznych - czyli takich które budzą zawsze największe kontrowersje. Więc nie zgadzam się Arturze, że to jest "szerzenie bredni".
  • Odpowiedz
@Nidor: najwiecej jest wpisow kiedy to srodowiska lgbtqwerty pisza o tych zlych homofobach prawakach itp. a mniej tych od tych tzw. "Prawaków". Sam generalnie mam w nosie co kto i z kim robi w sypialni ,ale nie mówmy ,ze to jest normalne bo nie jest.
  • Odpowiedz
@Nidor: Ja myślę, że każdy mówiący coś w sensie "mogą wziąć ślub jak każdy", wie doskonale, że nie o to Ci chodzi, ale chcą zmusić cię do przedstawienia jakiejś definicji równości która będzie zbieżna z tym co mówisz. Jeżeli on mówi, że są homo i hetero są równi, bo oboje mogą wziąć ślub z przedstawicielami płci przeciwnej, a ty nie nie odpowiadasz w jakiś logiczny sposób tylko wylewasz żalę na
  • Odpowiedz
@Nidor: wez to taguj jakos homopropaganda czy coś to se wrzucę na czarną i będę mógł oglądać mirko bez tych codziennych agitacji
  • Odpowiedz
@Nidor jedyne przejawy nienawiści wychodzą od tzw. dresiarzy. Jakieś 12 lat temu, na studenckiej imprezie jeden typowy łysy w dresie uderzył moją koleżankę z pięści w twarz tylko dlatego, że jest innej orientacji. To był jedyny raz, gdzie spotkałam się z mową nienawiści. Jestem prawie 10 lat w związku z moją partnerką i zauważyłam, że ludzie coraz częściej odbierają to pozytywnie. Jednak żadna z nas nie wygląda jak tzw. babochłop, nie
  • Odpowiedz