Wpis z mikrobloga

Dlaczego kobietom na uczelniach pozwala się chodzić w wyzywających strojach? Co druga ma głęboki dekolt i miniówkę, szczególnie w lato. Studenci nie mogą przez to skupic się na nauce i cierpi na tym wizerunek uczelni. Ja rozumiem, że większość studentek zajmuje się prostytucją, zwaną czasami sponsoringiem, ale nie róbmy z uniwersytetu burdelu.

#takaprawda #logikarozowychpaskow #mizoginia #przegryw
  • 27
  • Odpowiedz
@odpad_biologiczmy: Dlaczego przegrywom pozwala się wychodzić z piwnicy ? Psują estetykę, budzą niesmak i obrzydzenie. Poza tym przegryw na uczelni... I tak skończy w januszexie za minimalną lbo mamusia utrzyma.
  • Odpowiedz
@odpad_biologiczmy: Bo uczelnię się zamieniły w burdele, pozwól babom wychodzić z domu to masz świątynie nauki zamienione w pokaz mody. Kiedyś u siebie widziałem lafirynde z wywalonym pępkiem w sensie brzuchem na wierzchu, rajstopach i szpilkach. Dobra dupa, ale to stroj do klubu albo do klubu dla swingersow, nie do świątyni nauki. Wstydu już nie mają.
  • Odpowiedz
@odpad_biologiczmy: Do tego wiele razy słyszałem jak się niektóre przechwalaly, że flirtują z wykładowcami, tego i tamtego już by mogły zaciągnąć do łóżka. A często się tak dzieje, że są ruchane przez sugar daddy prowadzącego. To się teraz dzieje, tak się córeczki uczą właśnie i robią wykształcenie. Dupą.
  • Odpowiedz
@odpad_biologiczmy: Są lepiej wykształcone ale to nie jest oznaką inteligencji i mądrości. Podążanie za schematami nie jest oznaką ani jednego ani drugiego. Kobiety są uległe i potulne, dlatego robią bez namysłu to co im się każe w szkołach. Chłopcy kombinują i jak widzą, że szkolnictwo ssie, nie jest to potrzebne do życia, widzi hipokryzję systemu nauczania, nie ma ochoty się uczyć bzdur. Kobieta o tym nie myśli, robi to co
  • Odpowiedz