Wpis z mikrobloga

Dlaczego kobietom na uczelniach pozwala się chodzić w wyzywających strojach? Co druga ma głęboki dekolt i miniówkę, szczególnie w lato. Studenci nie mogą przez to skupic się na nauce i cierpi na tym wizerunek uczelni. Ja rozumiem, że większość studentek zajmuje się prostytucją, zwaną czasami sponsoringiem, ale nie róbmy z uniwersytetu burdelu.

#takaprawda #logikarozowychpaskow #mizoginia #przegryw
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@odpad_biologiczmy: Kobieta lubi leżec pieleszach, dlatego im dłużej sobie polezy i pochodzi na studia tym lepiej. Faceta to #!$%@?, chce pieniądze, kobiety, władze. Chce mieć coś swojego . Baba studiuje, kasę ma, facetów na pęczki, leżenie w pieleszach i bibanie. To kończy doktorat, magistra, co się da. I wielka wykształcona, mądra. To wejdź w nią w dyskusję na poziomie akademickim i zobacz co z tej nauki zapamiętała.
  • Odpowiedz
Od dziewczynek wymaga się potulności i bycia grzeczna i cicha a chłopiec może biegać po krzakach i grzebać w ziemi. Ogólnie to nie wiem, gdzie wy takie kobiety znajdujecie, ale jestem w stanie sobie wyobrazić sobie, czemu takie są xd dodatkowo kobiety genetycznie są bardziej empatyczne i łatwiej się podporządkowują, bo niemowlakowi ktoś musi się podporządkować, a facet chce latać i zdobywać „władze”. Jakby kobieta tez tak latała, to niemowlak by nie
  • Odpowiedz
@Xtal: mi kariera wychodzi, a jak będę mieć dzieci to z mężem zrobimy tak, żeby dzieci nie były niezrównoważone i żeby każde z nas było zadowolone ze swojego życia. Szukacie kobiet wśród Karyn, a potem jojczycie na cały damski rod xd ja nie szukałam wśród Chadow i mam super męża, nie narzekam na wszystkich facetów.
  • Odpowiedz
@AtencyjnaMirabelka: Ja też nie szukałem wśród Karyn i mam dobrą partnerkę. Ale mówię, że większość kobiet dzisiaj nie robi ani jednego ani drugiego. Dzieci są źle wychowane, byłem na wolontariacie w przedszkolu. Dzieciaki są zeschizowane, wiele szkrabów się już w wieku przedszkolnym kieruje do psychologa. Matki coś robią źle. Macie obowiązek wychowywać dzieci i robić to dobrze, zabieracie je mężczyznom, chwalicie się bobasami na portalach, ale wychowanie leży i kwiczy,
  • Odpowiedz
Nie mam takich koleżanek xd dlaczego to kobiety maja obowiązek wychowywania dzieci? Dlaczego obwiniasz kobiety o to, ze złe są dzieci wychowane? Facet nie ma praw do dzieci czy jest zbyt zmęczony żeby się nie zainteresować? Uważam, ze oboje rodziców powinno być zaangażowanych w wychowanie dzieci, a nie facet w niedziele na spacer pójdzie, a potem narzeka, ze ona złe wychowuje.
  • Odpowiedz