Wpis z mikrobloga

Hej, kilka pytań odnośnie gry Destiny 2.
1. Czy powinienem robić przygody / zadania dodatkowe na bieżąco? Czy jeżeli je zostawię i pójdę dalej z kampanią - to te przygody będą mi z czasem przepadać, czy będę mógł później wrócić do wszystkich?
2. Czy są jakieś rodzaje broni, które warto trzymać na wszelki wypadek, czy po prostu wybrać sobie 2-3 rodzaje które mi najbardziej pasują i resztę z miejsca złomować? Osobiście najbardziej mi pasuje karabin pulsacyjny i snajperka, resztą jakoś trudniej mi celować. No i granatnik / rpg w broni ciężkiej.
3. Czy po ukończeniu kampanii jest fajny endgame pve, czy raczej gra jest później głównie nastawiona na pvp?

#ps4 #destiny2
  • 6
@nielegalny_imigrant
1. Przygody robisz kiedy chcesz, to tylko rozwinięcie fabuły, nie przepadają,
2. Jak masz tylko podstawkę to bronie mają ustawione perki jak masz Forsaken to bronie mają losowe perki więc zależy co wylosujesz. Na początku najlepiej zostawić sobie jak najwięcej broni, później ogarniesz co jest dobre a co nie.
3. W podstawce jest nędza w Forsaken masz masę rzeczy do robienia zarówno w PVE jak i PVP.
@OneShootMan: dzięki za odpowiedź - mam forsaken (darmowa wersja z plusa), widziałem te perki w broniach, jestem już na 3 planecie (a właściwie na tej asteroidzie z robotami), więc już się bardzo dużo itemków przewinęło i bardzo dużo zezłomowałem.

Najwygodniej strzela mi się z karabinu pulsacyjnego (ten co strzela seriami po 3 pociski) oraz snajperką w wersji energetycznej, na przeciwników którzy są silniejsi (ogromne obrażenia). Problem ze snajperką jest taki, że
@nielegalny_imigrant
Wesja darmowa z plusa nie ma forsaken chyba że się nie rozumiemy. Jak masz forsaken to możesz bronie z podstawki oraz 2 pierwszych dodatków wyjąć z kolekcji więc nawet jak je usuniesz możesz je odzyskać. Jak chcesz grać na PvP to warto sobie pozostawiać shotguny bo teraz to jest najlepsza meta (Handcannon/Pulse + Shotgun). Generalnie jak levelujesz to możesz spokojnie wywalać wszystko, zostawiaj sprzęt dopiero jak zaczną lecieć ci fiolety.
@OneShootMan: faktycznie, nie wiem czemu myślałem że mam forsaken, chyba przez to, że na mapie się pokazywała ta "planetka" po prawej stronie, a że w nią do tej pory nie klikałem, to myślałem że mam ten content.

Orientujesz się może, czy wystarczy dokupić dodatek, jeżeli mam grę z konta plus, czy żeby pograć na dodatku, trzeba kupić całą podstawową grę?

Jeżeli wystarczy dodatek, to czekam na jakąś promocję i kupuje :)