Wpis z mikrobloga

Drogie mirki i mirabelki. Ostatnio wraz z @NaczelnyHejter: @Renaya: @2phonepiotrus: ożywiliśmy nieco serwery KamRemake, grając dwie partie po około 1.5 godziny. Wstępnie umówiliśmy się na kolejne lamienie jutro wieczorem. Godzina jest jeszcze do ustalenia, ale wracając do tematu, potrzebujemy żołnierzy!!! A dokładniej każdego zdolnego do noszenia broni z niezamulającym internetem oraz litrami testosteronu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do broni!!!
Wołam tych którzy zaplusowali ten wpis: https://www.wykop.pl/wpis/36110351/ech-patrzcie-co-znalazlem-kiedys-sie-gralo-u-koleg/

I jeszcze jedno, co myślicie o pomyśle wykopowego turnieju w tę przepiękną grę? Piszcie w komentarzach
#gry #staregry #knightsandmerchants

@Stefan_Dywersant @NowOpenTheDoor @MacFlays @St_Atheist @Kul @nightcom @krykoz @koostosh @wzorowywykopowicz @Bartolo92 @Greg90 @Kardig @OSH1980 @Pethaf @Krs90 @analog_brain @zjomzjom @Qjon122 @To_ja_moze_pozamiatam @Petters
Bladi89 - Drogie mirki i mirabelki. Ostatnio wraz z @NaczelnyHejter: @Renaya: @2phone...

źródło: comment_UcvvJffzgpj0OO0o1QdfiBcxPXRkshlX.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • 0
Przecież jedna gra może trwać spokojnie po parę godzin? Jak wyobrażacie sobie takie coś? Nie grałem nigdy online, tylko misję
  • Odpowiedz
@Bladi89: wrzucajcie screena albo kilka z końcówki mapy ( ͡° ͜ʖ ͡°) statystyki wyglądają dziwnie, bardzo nierówna mapa?
  • Odpowiedz
@Noct: Pewne nierówności były. Nie każdy miał dostęp do równej ilości kamienia, oraz niektórzy mieli bliżej złoża żelaza od innych. Ale różnice znaczące nie były.
Muszę przyznać, że w tej grze z której jest screen to wygrałem mimo, że wyprodukowałem najmniej jednostek

Przecież jedna gra może trwać spokojnie po parę godzin? Jak wyobrażacie sobie takie coś? Nie grałem nigdy online, tylko misję


@s0k1: Może tak być. Wszystko zależy od tego
  • Odpowiedz
to k&m da się przez neta? Kurde jadę jutro do rodziców to odkopie swoją oryginalną kopię i dam znać. musi być jakaś nowa wersja? Czy ta jedna z pierwszych styknie?


@HrabiaVonGogo: Da się, ale jeszcze do podstawki musisz zainstalować KamRemake, działa jak patch, usprawnia grę i umożliwia granie przez internet.

o której dziś gracie? Z chęcią się dołączę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wist: Wiesz co, trzeba
  • Odpowiedz