Wpis z mikrobloga

Rammstein oficjalnie w Polsce w 2019 roku! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przy okazji wołam @Hans_Olo, który jakiś czas temu pomówił nas o clickbait, który rzekomo odkrył w naszym artykule o prognozowanych koncertach w 2019 roku. Jak widać w ciągu tego miesiąca, w którym nas o to oskarżyłeś potwierdziły się już 4 koncerty, które wymieniliśmy w rzeczonym materiale - zaznaczę, tylko w ciągu miesiąca. Chcesz coś dodać?

Dla ułatwienia, potwierdzone zostały występy: Bon Jovi, Alice in Chains, Tool, Rammstein.

#metal #rock #rammstein #koncert #chorzow #metalnews

Fot. Olaf Heine
Pobierz
źródło: comment_BC4xvKIbvrcIDBUDoOHgV7IuFkB6xc2B.jpg
  • 16
@Ibadi: to Twój pierwszy koncert...? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Spokojnie, w 1 dzień nie wykupią. Niestety nie powiem Ci "w ile", bo zawsze kupowałam od razu albo na krótko przed w odsprzedaży.
Przykładowe ceny z 2011 (od lat nie było w PL samodzielnego koncertu, więc cholera wie ile wyjdzie):
187 zł - (płyta, trybuny, niepełnosprawni)
209 zł - trybuny
220 zł - Golden Circle
242 zł -
@Ibadi: czuć, w sumie się nie dziwię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No każdy zapaleniec chce być jak najbliżej sceny, tam najlepiej to przeżyjesz. Trybuny jak dla mnie to dla geriatrii albo ludzi, którzy nie dadzą rady psychicznie/fizycznie na płycie (czekanie i bitwa o barierki są strasznie męczące)
@Zuler: uh, pomyliłem się
Czemu była tańsza od trybun, tam jest cena niższa
Jak dla mnie trybuny to takie meh, niezbyt interesujace
Zazwyczaj bywam na dużej ilości koncertów, ale zawodowo, nigdy jeszcze nie jechałem na koncert prywatnie. Widać, że impreza najlepsza jest pod sceną, a na trybunach ludzie są tacy bez życia
@Ibadi: luz. No ciekawa sprawa, niby widok z części trybun lepszy, wszystko zależy gdzie trafisz. Płyta za golden circle nie jest dobrym wyjściem.
Pod sceną zdecydowanie najlepiej, dodatkowo teraz powinno być w końcu normalniej i spokojniej niż na ostatnich koncertach festiwalowych, gdzie masz cały przekrój najgorszego bydła i zbieraniny ( ͡° ʖ̯ ͡°)
niezależnie od wszystkiego - wyjdziesz zadowolony :)