Wpis z mikrobloga

Według normictwa, typ jest przegrywem z własnego powodu, nie ma znaczenia, że na starcie życia otrzymał #!$%@? geny. Różowa powie, że liczy się charakter i facet musi być zaradny, a gość ma prace, mieszkanie, trenuje i zdrowo się odżywia, a i tak na starcie przez 99.99% różowych jest skreślony z powodu wyglądu.

Sam nigdy nie umówiłbym się z brzydką dziewczyną, bo dla mnie wygląd ma znaczenie, jeśli kobieta nie pociąga mnie seksualnie to na dłuższą metę nic z tego nie wyjdzie, ale nie zamierzam kłaść jej do głowy kocopołów, w stylu - liczy się charakter, na pewno kogoś znajdziesz, kto pokocha Cię za to, jaka jesteś, a nie za to, jak wyglądasz.

Wracając jeszcze do gościa z instagrama, czasem napiszę mu jakiś komentarz, motywujący, żeby go wspierać w rozwijaniu pasji, żeby się nie poddawał, ale nie kręcę z niego beki jak niektórzy normicy czy różowe, które piszą, że mają niagarę w majtkach na jego widok.
Kilka dni temu, ktoś wrzucał link do jego insta, nie pamiętam nicku osoby, która to wrzuciła, więc przepraszam, że nie umieściłem autora. #bekazrozowychpaskow #redpill #przegryw #bekaznormictwa
j.....y - Według normictwa, typ jest przegrywem z własnego powodu, nie ma znaczenia, ...
  • 30
@niepanimaju: Miałem typa w klasie, który dostał tak #!$%@?ą pule genów, że nawet najbrzydsza dziewczyna w klasie odmówiła mu wspólnego pójścia na studniówke, przez reszte dziewczyn z klasy był obiektem kpin. Gość jest napalony na kolarstwo, w tydzień robi więcej kilomentrów niż nie jeden normik przez kilkanaście lat, mu też powiesz, że to nie sprawiedliwe, że nic nie robi, a chce wyglądać jak normik.
@supervillain: No tak. Gość wie, że wygląda #!$%@?, ale normiki będą mu mówić, że liczy się charakter i praca nad sobą, a w końcu znajdzie drugą połówkę. Szkoda, tylko że za jakiś czas spotka go twarde lądowanie i zrozumie, że to, co gadają normiki jest totalnie oderwane od rzeczywistości. Później będzie zdziwienie, dlaczego popełnił samobójstwo, popadł w depreche czy piszę wpisy na wykopie obrażające p0lki.