Wpis z mikrobloga

@mokry_sen_polonisty: sekret jest taki że na ogół w takich obrazkach wklejone jest bezpośrednio zdjęcie z instagrama, a tej listy wykopka chyba nigdy nie widziałem zapostowanej nieironicznie, ale jeśli Cię tak to boli to udowodnij mi że się mylę i ją znajdź. Rozumiem że jak mówisz kretynizmy to ludzie mają siedzieć w ciszy bo przysłowie?
  • Odpowiedz
@zzbkk jak dla nie to teraz choroba cywilizacyjną są wielkie dupska xd biedne kobiety jeszcze do cycków to teraz do dupy muszą sobie silikony wciskać xd treningiem oczywiście można dupę wykształcić, ale żeby urosła to kosztem rozbudowanych ud i nóg.
  • Odpowiedz
@KokainowyKowboj ale ja tak całkiem szczerze się zastanawiam, co trzeba robić, żeby mieć taką dupe? A raczej co nie robić? Przecież to naprawdę trzeba być ultra #!$%@?, dupa się nawet robi, kiedy wychodzimy po schodach, przysiady też się robi czasami zupełnie nieświadomie, kiedy sprzątam chociażby i #!$%@?, jak można mieć, a raczej nie mieć dupy?
  • Odpowiedz
@KokainowyKowboj: Wszystkie kobiety chcą mieć za partnerów atrakcyjnych samców alfa, podobnie jak i wszyscy mężczyzny chcą mieć za partnerki piękne kobiety. Jesteśmy zwierzętami, to czy ktoś nas pociąga czy nie "reguluje" zjawisko doboru płciowego, i nawet jeżeli atrakcyjna samica zwiąże się z nieatrakcyjnym samcem np. dla pieniędzy, to dalej będzie wzdychać do samców alfa, a swoim partnerem instynktownie gardzić i odczuwać do niego wstręt.

Co może (albo i nie) dziwić,
  • Odpowiedz
A to wina różowych, że polaki-beciaki obniżają całkiem szybko swoje wymagania do minimum? Nadal marzy im się ładna partnerka - tak jak napisał @maestrozo - ale w przeciwieństwie do różowych, nie mają kręgosłupa i sami #!$%@?ą sobie rynek matrymonialny. Miej pretensje do tych alfa p*laków co rzucają się na byle szkarady, a nie do różowych, że z tego korzystają¯_(ツ)_/¯


@Animowane: Twierdzisz że tylko Polacy są skłonni wejść w związek
  • Odpowiedz