Wpis z mikrobloga

@duzy_mamut zdemaskowales mnie, 178 here ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@shitty_support hm..w sumie to sam jestem noobem xD ale z takich podstaw to:
1. Zawsze miej kilka pędzelków o takiej samej grubości (np jeden do zwykłego malowania, drugi do techniki suchego pędzla)
2. Od samego początku zainwestuj w porządne farbki, tj citadelki
3. Figurki przyklejaj do podstawki PO pomalowaniu, nie przed
4. Zapewnij sobie naprawdę dobre światło
5. Nie
6. Nie maluj gdy masz delirium alkoholowe

Oh. Yyyyy ( ͡° ʖ̯ ͡°) No to nie było tematu

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Dzięki Mireczku, trochę się stresuję żeby nie #!$%@?ć.
@shitty_support ah, i pamiętaj żeby zawsze dawać podkład! Nie ma stresu, jak coś pójdzie nie tak to zawsze możesz taką figurkę zmyć :). Tylko nie wrzucaj plastików do zmywacza, parę lat temu załatwiłem tak cały oddział urukhai xD wyglądali jakby tydzień przestali na #!$%@? słońcu.
@shitty_support narazie ogarniam zasady, trochę się pozmieniało od moich ostatnich, rankingowych gier... Grywamy póki co z kumplami przy piwku w domu. Jeżeli jesteś z #wroclaw to zapraszam
@MilowyLas: W sumie to jeszcze nigdzie, jakoś nie miałam okazji ogarnąć sobie żadnych znajomych we #wroclaw ( ͡° ʖ̯ ͡°) Przeprowadziłam się z podkarpacia i jakoś tak mi przez palce przeciekł czas. Wiesz jak to jest, wchodzisz do własnej, przytulnej piwnicy 'na chwilę', dajesz sobie czas na przystosowanie do nowego miejsca, znalezienie pracy, uzupełnienie co tam trzeba w nowym mieszkanku do życia i nagle, trzy lata później