Wpis z mikrobloga

@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: skoncz juz stulejarzu, bo mnie brzuch boli ze smiechu. Wielki ruchacz xD To ze przytrafila ci sie taka sytuacja, ze zaliczyles ons, a laska nie poznala twoich danych, to znaczy ze masz szczescie i tyle. Taka sytuacja sie moze nie powtorzyc, a ja radzilem osobom, zeby unikac zbednego ryzyka. Druga sprawa, nawrt jesli przyjac twoje reguly - to i tak ograniczasz liczbe potencjalnych partnerek, bo jednak wiekszosc dziewczyn chce znac
@Baitka: na wizażu to widziałem wątek jak była diva pisała, ze po skończeniu kariery znalazła faceta, miłość i te sprawy, ale gryzło ja sumienie i chciała przyznać się do swojej przeszłości, użytkowniczki pisały chórem, ze przeszłość się nie liczy ważne, ze teraz się kochacie nic mu nie mów itp kwaśna nie musiała się pomylić ja sam czasami jestem zaskoczony, ze różowe dają plusy pod moimi mizoginistycznymi komentarzami
@Eugeniusz_Zua: ale kawsna akurat kojarzyla mi sie z druga strona barykady.

Pewnie nie uwierzysz, ale sam kiedys gadalem o tym z dziwka. Zapytalem czy po zakonczeniu kariery chce prowadzic normalne zycie. Powiedziala, ze jeszcze 2 lata i konczy z kariera dziwki, szuka chlopaka i buduje normalny dom i oczywiscie nie przyzna sie przyszlemu partnerowi do przeszlosci