Wpis z mikrobloga

#usunkonto
Dzięki wykop za prawie 9 lat wspólnego mirkowania. Czas się rozstać, usunąć konto, pogrążyć w zapomnienie wszystkie wspominki z tego portalu. Szczerze uważam że newsy które tu się pojawiają nie mają wartości, potrafią nawet wpędzić w depresje, nakreślić okropny obraz świata (ogólna beka typu "Ja biedny przegryw i moja piwnica hehehehe musze wyjść z piwnicy hehehe") portal stał się spiralą nakręcającego się gówna, rosyjskich troli, politycznych przepychanek, placem zabaw dla nastolatków. Przestałem oglądać telewizję ponieważ nie mogłem znieść manipulacji, kształtowania rzeczywistości, oraz branie widza za głupka. To samo się dzieje teraz w internecie, właśnie jesteś tego świadkiem. Bez żalu i może do zobaczenia w realu :)
  • 15
@UnitrA: ja mam na czarnej już od groma tagów, ale co zrobisz jak co chwila pojawiają się nowe gównotagi a te zjeby z nocnej w ogóle nie tagują? Poza tym co Ty chcesz tu czytać jak wrzucisz 90% tagów na czarną?
wyjść z piwnicy hehehe") portal stał się spiralą nakręcającego się gówna, rosyjskich troli, politycznych przepychanek, placem zabaw dla nastolatków. Przestałem oglądać telewizję ponieważ nie mogłem znieść manipulacji, kształtowania rzeczywistości, oraz branie


@GrzegorzPorada: bo kazdy musui tu siedziec dniami i nocami i nakrecac spirale #!$%@? siedzac na sylwstrze z wykopem xD

Niektorzy maja realne zycie i nie musza COS ZNACZYC na wykopie zeby moc sie wypowiedziec. Zwlaszcza w jakichs patotagach jak Ty