Wpis z mikrobloga

@Blue15 ja wstaje o 5, myk śniadanie w formie płynnej żeby szybciej weszło (płatki owsiane, masło orzechowe, kakao, miód, mleko), po tym kofeina w tabsach i na 6 na siłkę. Jest energia, polecam.
@Blue15 A ile masz lat i jaki wynik z tsh? Mi tez lekarz mowil ze mam dobry wynik bo miescil sie w dopuszczalnych normach, potem gdy calkowicie nie mialam sily i checi na nic poszlam z jeszcze gorszymi wynikami prywatnie do lekarza i pierwsze co uslyszalam to "nie wiem jak ty funkcjonujesz" . ;)
@Blue15: Jeśli chcesz to spróbuj może zamiast kawy jakiejś odżywki przedtreningowej, gotowej lub własnej roboty, a jak nie chcesz to łyknij może czystej kofeiny w tabletkach.
@Blue15: spróbuj guaranę (dostępna w tabletkach) albo yerba mate.

Co do wstawania rano - też nie mogłam jakiś miesiąc temu. Miałam energię na siłownię tylko po pracy. Od kiedy wstaję koło 4-5 rano idę na siłownię o 6.15 pobiegać i energia jest. Możesz spróbować przestawić trochę swój zegar i zacząć wcześniej wstawać.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Blue15: odstawienie kawy, w ogóle kofeiny, to męka na kilka dni (ja się z tydzień męczyłem jak rzuciłem kawę i energetyki), ale potem wszystko wraca do normy. Jak nie dajesz rady, polecam się przerzucić na zieloną herbatę.