Wpis z mikrobloga

Meluzyna 26 Warszawa

Zgłoszenie nr 391 z dnia 2018-11-01 22:30:19

Imię: Meluzyna
Wiek: 26
Miejscowość: Warszawa
Kim jestem?
Różową, która jest pogodna, spokojna, nierozchwiana, niegasząca faceta p-----------m jak ten śmieszkuje. Znaki szczególne: mówi jak coś jej nie pasuje, nie umie się obrażać (jak już to smuta, ale da się gadać). Plus pracownikiem budżetówki, kocią własnością, stoikiem, słoikiem, na szczęście nie stomikiem.
A, dla tych co się nakręcą żeby czytać dalej - madka dwuladka, możecie odpuścić cd jak to mnie wyklucza, szanuję Wasz czas :-*

Wygląd
174cm, 62 kg, 41, 65F, a całościowo to tak:

( o )( o )
) . (
( Y )
\ | /

plus nogi, ręce i głowa.

Zainteresowania
Lubię obserwować ludzi i ostatnio odkrywam, że nie ma konieczności grania z nimi w ich społeczne gry (np. kolektywne narzekanie na bliskich). To jest fajne. No dobra, psychologię lubię, na rowerze lubię, biegać, pływać, rolki, ksiunrzki, saunę, memy, stare filmy, myć zęby - lubię. Internetów personalnych typu fb, insta, zakupów jako formy spędzania czasu - nie lubię.

Czego oczekuję?
Takiego co umie wychodzić poza konwenanse, co odrobił lekcje z asertywności, komunikacji i przedsiębiorczości. Takiego, który nie chce być trzymanym krótko na smyczy (są tacy!), otwartego, raczej pogodnego, raczej dającego (też jestem typem dającym i taki duet po prostu dobrze się dogaduje). Fizycznie to żeby większy niż ja - mam 174cm wzrostu.
Chciałabym napisać że lubię ładny zarost, ale potem trafi się as z dwoma włosami pod nosem i zakocham się po uszy więc ten...
Może mieć krótkie nogi i brak wcięcia w talii, bo przeciwieństwa... ;-)

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
5:25 pobudka, 5:30 przy wyjściu na jogging (pogoda nie ma znaczenia) (co 3 kilometry seria pompek, brzuszków albo pajacy)
6:45 zimny prysznic
6:50 szybkie śniadanie (grapeifruit + matcha)
7:00 - 23:00 godzinne czytanie Dostojewskiego na głos przekładane układaniem puzzli 1mln elementów "Krajobraz Cebulowe Pole". Po drodze obiad z ryżu z wody.
23:01-23:05 toaleta, modlitwa, chwila na rozmowę.

Albo nie:
Po prostu dzień. Bez nadmiaru obowiązków i stresu. Najchętniej nago, raz po raz coś poczytując, podjadając, popijając, rzucając myślą, a potem milcząc. W cieple i dużo dotykania siebie.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Ślub - średnio/raczej nie, dzieci - jedno mam, drugie będzie albo i nie, zależnie od tego jak potoczy się żywot (mój, nie Brajana) u----i - te cięższe sprawdzone, zapoznane, odstawione na nigdy. Odkryłam, że za nimi stoi często otaczanie się nieodpowiednimi ludźmi.
Nie palę, alkoholu piję prawie nic, kawka z rana.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonywarszawa < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

MirekSzukaZony - Meluzyna 26 Warszawa

Zgłoszenie nr 391 z dnia 2018-11-01 22:30:19

...

źródło: comment_LiAzVbw47XnNxtBOufF99zsyGrfEXnQD.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MirekSzukaZony: kojarzy mi się z lewacko liberalną lastą z tą krótką grzywką albo z rozczochrem w tym za dużym bezkształtnym płaszczu, spodniach do kostek i botkach.
Do tego okrągłe okulary i udawanie artystki-intelektualistki
  • Odpowiedz