Wpis z mikrobloga

Polskie Januszexy, to najgorsi pracodawcy jacy mogą spotkać człowieka. Przepracowałem trochę w takim #!$%@?, to chyba nic mnie już w życiu nie załamie xD Sposób zarządzania typowy dla chlewu obsranego gównem. Po prostu pod tym względem tragedia.
Chyba już lepiej pracować w takim Amazonie, który pomimo, że jest to typowy kapitalistyczny wyzysk, to jakieś tam zasady panują. Zresztą Januszexy i Amazony to raczej praca na przeczekanie i szukanie czegoś innego, ale Januszex chyba bardziej odznacza się na psychice xD

Jak pracowaliście w takich miejscach, to opiszcie swoje doświadczenia i porównamy czy to jakaś norma, czy może tylko ja tak trafiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pracbaza #januszex
  • 8
  • Odpowiedz
@fenis: przecież taka prawda, bo tam praca jest nastawiona na maksymalny zysk i tak jak pan korwin powiedział trzeba w pracy wykorzystać każdą minutę pracownika xD
W januszexach też tak jest, ale tam nikt poza januszem się niczego nie dorobi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
W biurze projektowym wyscig szczurów, a na produkcji bardzo „wyluzowani” pracownicy, az tak ze rano łapy sie trzesly i musieli piwko do sniadania pyknac
  • Odpowiedz
@Vestor: ja pamietam jak trzeba było chodzić za januszową szefową i prosić się o wypłatę. Bo hihi nie miałam czasu was podliczyć, a to już po dziesiątym hihi. #!$%@? aż mną trzęsie jak sobie to przypomnę xD
  • Odpowiedz
@Vestor: tez pracowalem... mam nadzieje że już nigdy nie będę musiał pracować w małej polskiej firmie. W sumie to mam nadzieję że już nigdy nie będę musiał pracować w żadnej polskiej firmie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Vestor: Nie wiem czy moja była robota to januszex bo to taki średni zakład ale zdecydowanie chlew obsrany gównem. Częste nadgodziny i soboty. Jak nie chcesz przyjść to zara uuuuuu a czeo tak? mlask mlask xD a tamci chco #!$%@?ć nadgodziny a wy #!$%@? nie chcecie. Zgłaszasz ciągle te same problemy do działu inżynieryjnego to zapominają/nie mają czasu/nie mają uprawnień żeby coś zmienić. #!$%@? maszyny, zgłaszasz że #!$%@?, zero odzewu. Dopóki
  • Odpowiedz