Wpis z mikrobloga

#thermomix tm5 w ciągu 3 lat popsuł się drugi raz - najpierw waga stwierdzała, że powietrze waży kilkaset gram, tym razem błąd C150 i urządzenie w ogóle nie działa - ktoś wie o co z tym chodzi? Jakiś teoretyczny koszt? Wstępnie widzę, że transport i wstępna diagnoza to już 160zł.
  • 11
@rafar 4200 zł, bo za 800 kupujesz thermomixa w biedronce (jest nie czego nie ma to fajnego wyświetlacza i cookiedo, które zresztą i tak jest platne abonamentowo). Nie kupuje się rzeczy na pokazach w piramidach typu vorwerk
@rafar: Gdzieś mi mignęło, że problemy z wagą udało się załatwić bezkosztowo w serwisie Vorwerka. Zadzwoń i zapytaj.
Moja waga też szaleje, sprzęt ma dopiero rok.
@rafar: Czy ktoś z twojej rodziny/znajomych jest dystrybutorem tm i namawiał cię na zakup i dodatkowo na "wspaniałą możliwość biznesową"? Czy może kupiłaś tm na allegro?
@rafar: A co cię zainspirowało do kupienia tm? Inspiracją nie mogła być np reklama w telewizji, bo MLMy nie reklamują sie w tv. Czy ktoś z twojej rodziny/znajomych posiada tm i wywierał na ciebie wpływ?
założyłam, że przy takiej wysokiej cenie znacznie przewyższającej produkty konkurencyjne będzie to coś super. Faktycznie takie jest, gdyby nie zaskakująca awaryjność.
jakby ktoś kiedyś szukał odpowiedzi... to błąd thermomix w TM5 C150 oznacza, że 5 razy źle nałożono pokrywkę i próbowano uruchomić urządzenie. Urządzenie się wtedy blokuje i tylko serwis je może odblokować podłączając je do komputera i wciskając guzik. Obiecano mi to zrobić w ramach 160zł kosztu dostawy i diagnozy...