Wpis z mikrobloga

@dr_Klotz Wiesz, wygląd jak i to co widzisz czasami nie odzwierciedla człowieka. Możesz mieszkac w chatce z gliny i myśleć co za biedak a może mieć sporo kasy. Zastaw się a postaw często widziane u np. Ukraińców, drogi sprzęt a mieszkają w g@wnie.
Co do anonimizacji - VPN/TOR
@Marcinowy: Typie, ale myślisz, że to takie proste, używasz VPN/TOR i jesteś haxioor lvl master nie do złapania? xD Przecież to wszystko trzeba umieć skonfigurować, mieć pojęcie przez jakie kraje połączenia latają, na ile chętnie współpracują z interpolem i inny tego typu organizacja - a mówimy o Stanach Zjednoczonych, którym opierają się najwyżej Rosja i Chiny. Raz popełnisz błąd i twoje logi z logowania lądują u FBI. Do tego dochodzi multum
@dr_Klotz Chłopie, wiem o czym mówię bo siedzę w finansach. Bo prostu się nie rozpiskę bo po co? Nie mierz wszystkich swoją miarą. Większość problemów jest do rozwiązania ale o tym się nie mówi. Podstawa to prywatny Payment Gateway.
@dr_Klotz Aha to przekonanie że jak się nie pracuje w danym dziale to nie można się interesować hobbystycznie finansami, działaniem procesów płatniczych tak? Zejdź na ziemię.
Wiesz co to AML/KYC? Nie
Wiesz co to FinTech? Nie
Wiesz jak działa karta i autoryzacja? Nie
Wiesz co to Payment Gateway? Nie
Także nie oceniaj ludzi swoją miarą jak Ci napisałem wyżej.

@Marcinowy: Dobra EOT bo widzę, że jesteś klasycznym przykładem człowieka "nie wiem a się wypowiem". Jako ciekawostkę na dobranoc powiem ci, że w cardingu gdzie poszkodowanymi są obywatele USA jedynie będąc Rosjaninem i przebywając na terenie Rosji ma się perspektywę na emeryturę. Cała reszta jest wyłapywana jak karaluchy na całym świecie i wsadzana na długie lata do amerykańskiego sztumu. Tych których amerykanie nie złapali są już dawno zidentyfikowani i namierzeni ale
dr_Klotz - @Marcinowy: Dobra EOT bo widzę, że jesteś klasycznym przykładem człowieka ...
@dr_Klotz Dobra EOT bo widzę, że jesteś klasycznym przykładem człowieka "nie wiem a się wypowiem". Przejrzyj tagi #bank #banki udzielam się tam regularnie od kilku lat. To jest jedna rzecz która się popisales i tyle. Na resztę nie odpowiedziałeś bo nie masz pojęcia i taka jest prawda. Ktos kto pracuje na produkcji od 7(?) lat nie interesuje się zbytnio tematem finansowym tak jak jest to w Twoim przypadku. Ja siedzę w temacie
@Marcinowy: Najlepsze jest to, że ty nadal nie rozumiesz, że ten wątek nie ma nic wspólnego z finansami, tylko bezpieczeństwem. A te twoje gówno procedury bezpieczeństwa które musiałeś się wyuczyć na standardowym szkoleniu w banku nie mają żadnego zastosowaniu do amerykańskiego cardingu i tego wątku... Pa...

PS: Ale oczywiście nie dewaluuję twojej wiedzy "finansowej". Jak będę potrzebował kredyt to z chęcią się do ciebie zgłoszę po poradę xD
@dr_Klotz Nie zajmuje się kredytami, nie wiem czy wspominałem wyżej. A bardziej kwestia techniczna działaniem procesów płatniczych a weryfikacja AML/KYC.
Kredyty to akurat nudny temat i dziwię się jak można w tym siedzieć.