Wpis z mikrobloga

X K---A D
Nowy MacBook Air za 6000 zł to jest jakiś j----y żart. Ładnie tam zdzierają kase, tak samo 5k za telefon, dla mnie ta firma nie robi nic innowacyjnego, tak naprawdę cofa się w rozwoju. Po iPhonie 6s nie kupiłem u nich nic nowego bo za dużo mniejsze pieniądze można mieć topowego Galaxy s9 albo nawet Note 9. Dodatkowo do tego w Spiderwebie od rana walenie konia do najnowszego macbooka i w artykule „Cena? Jak nie Apple”
No rzeczywiście XDDDDD
MacBook Air był głównie kierowany ślą studentów, już widzę jak taki idzie kupić macbooka za 6 kafli. Po 2013 tej firmie zostało tylko logo
#apple #spiderweb #macbook
d.....1 - X K---A D 
Nowy MacBook Air za 6000 zł to jest jakiś j----y żart. Ładnie ta...

źródło: comment_pAfYSsTpYrQsakav0H7D3dZS9jRIoUlX.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@davoid Linus ma dużo więcej minusów przy filmach, w których krytykuje Apple, niż w takich, gdzie robi coś innego.
Ale fanbojom nie przetłumaczysz, choćby było po 20k, to taki jeleń prędzej nerke sprzeda, niż odpuści.
  • Odpowiedz
@dlugopis1 Apple to akurat najwięksi wizjonerzy. Nawet takie g---o jak notch ledwo po premierze ihpone x to już właściwie standard. O odchodzeniu od jacka nie wspominając. To oni kreują trendy a reszta firm posłusznie kopiuje
  • Odpowiedz
@dlugopis1: Nowy Air to jakiś żart xD. Swojego kupiłem ponad rok temu i szczerze to ze wszystkich ultrabooków miał rozsądną cenę koło 3500 zł. A, że miałem już 6S to środowiska razem łanie działa i jestem zadowolony. Ale po dobrym Ipadzie Pro z rysikiem (też spoko) już nie będzei dalszych zakupów bo to jest ładowanie w kakao na grubo xD
Retinę fajnie mieć, ale nie za 6 koła
  • Odpowiedz
@dlugopis1: zgadzam się. Jestem wieloletnim użytkownikiem iphone i ipadów, macbooka mam z 2012 i nadal zajebiście chodzi (programowanie) ale wkurza mnie ostatnio jakość (wymieniam już kolejne słuchawki i kabel do zasilania), ceny z kosmosu i postarzanie sprzętu. Także ja od roku wysiadłem z tego pociągu i życzę im ogromnego lania dupska przez rynek.
  • Odpowiedz
@dlugopis1: mnie tam ceny nie w-------ą poza tym, że amerykańcy płacą 1200USD za podstawową wersję (co według google i dzisiejszego kursu to 4,6k pln) a u nas to będzie 6k pln..


@Miith: ale wiesz, ze cena w USA jest podana bez doliczonego podatku (czyli netto)?
  • Odpowiedz
@dlugopis1: Ja w tym roku jeszcze miałem iPhona 8+ i macbooka air. Sprzedałem wszystko w cholerę.

Macbook air - działał fajnie przez półtora roku, ale jak trzeba bylo coś mocniejszego to się dławił, miejsca brakowało bo tylko 128gb i zmiana dysku nieopłacalna, ram lutowany, nie da się dorzucić. Spojrzałem na cene Pro i się załamałem. Sprzedałem za 3000, za 2000 kupiłem della precision, 512gb ssd, 16gb ram (mozliwa rozbudowa do
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Fafnucek: tylko że podstawowa wersja jakiegoś Lambo jest całkiem kompletna, a nie i5 2x1,6GHz i 120GB SSD xD
To tak jakby w najtańszym Ferrari był silnik 1.2 90KM i szyby na korbkę xD
  • Odpowiedz