Wpis z mikrobloga

X #!$%@? D
Nowy MacBook Air za 6000 zł to jest jakiś #!$%@? żart. Ładnie tam zdzierają kase, tak samo 5k za telefon, dla mnie ta firma nie robi nic innowacyjnego, tak naprawdę cofa się w rozwoju. Po iPhonie 6s nie kupiłem u nich nic nowego bo za dużo mniejsze pieniądze można mieć topowego Galaxy s9 albo nawet Note 9. Dodatkowo do tego w Spiderwebie od rana walenie konia do najnowszego macbooka i w artykule „Cena? Jak nie Apple”
No rzeczywiście XDDDDD
MacBook Air był głównie kierowany ślą studentów, już widzę jak taki idzie kupić macbooka za 6 kafli. Po 2013 tej firmie zostało tylko logo
#apple #spiderweb #macbook
d.....1 - X #!$%@? D 
Nowy MacBook Air za 6000 zł to jest jakiś #!$%@? żart. Ładnie t...

źródło: comment_pAfYSsTpYrQsakav0H7D3dZS9jRIoUlX.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dlugopis1: mnie tam ceny nie #!$%@?ą poza tym, że amerykańcy płacą 1200USD za podstawową wersję (co według google i dzisiejszego kursu to 4,6k pln) a u nas to będzie 6k pln..
  • Odpowiedz
@dlugopis1: Tim Cook ma zupełnie inną politykę niż Steve Jobs ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ta cena to faktycznie żart i tylko ameby umysłowe zdecydują się na taki zakup. Jednakże można łatwo zauważyć, że zagraniczni YouTuberzy pompują hype na Apple i tłumaczą ich politykę cenową, pewnie za grube $$$. Jedynie Louis Rossmann i LinusTechTips zachowują rozumi godność człowieka w tej kwestii. BTW S9 już około 500 euro
  • Odpowiedz
@Miith: no nasz przelicznik jest #!$%@?, ale to jednak miała być budżetowa, a jest niewiele tańsza i ma za słaby procesor jak na 2k18. Zobaczymy jak to będzie filmiki renderowało jak już wyjdzie, bo wiadomo, to w końcu macos ale no osobiście w tej cenie wybierałby pro
  • Odpowiedz
@Miith: cena jest podawana bez podatku, bo w każdym stanie jest trochę inaczej. Co nie zmienia faktu, że i tak taniej niż u nas, tym bardziej, że amerykańskiego studenta jest stać na wydatek $1200 za komputer, a polskiego często nie jest nawet stać na wydatek 1200 zł za komputer. Dlatego sprzęt Apple nigdy nie był przeznaczony na rynek Polski, przecież nawet nie ma u nas Apple Store, tylko pośrednicy.

@
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dlugopis1: sam czekałem na tego aira ale jak zobaczyłem cenę to tylko prychlem i poszedłem dalej przeglądać internet na moim Y700 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dlugopis1: widzę pan specjalista od cen XD
Nowy MBA kosztuje tyle, ile MBA jak wychodził w 2008 chyba roku. Ostatnio był tani, bo to była już wieloletnia konstrukcja i stary procesor
  • Odpowiedz
  • 1
@chrystusie ta firma tak niewiele zmienia, że spokojnie można być znawca czytając newsa o jakimkolwiek improvemencie, bo każdy przepięknie reklamują, żeby ludzie myśleli PATRZCIE ALE SIE DUŻO ZMIENIA WOW
  • Odpowiedz