Wpis z mikrobloga

@3142042: @Lampa_drzwi: Mi by łatwiej było przełknąć wielu przeszłych partnerów, niż żyć ze strachem, że skoro jestem jej pierwszym i jedynym, to czy nie zachce jej się z czasem spróbować jak to jest z innymi. Może być wierna i tego nie zrobić w pierwszych latach, ale na pewno będzie o tym myśleć, a z czasem może nawet marzyć. Wtedy to jest trochę jak tykająca bomba, która czeka na odpowiedni zapalnik,
@PanDarcy: mam w dupie porownania. Tu chodzi o cos gorszego:

no ja wiem kochanie, ze z bylym to bralam w dupe, ale tego nie lubie wiec ty jestes lepszy i tobie NIE POZWOLE

czyli robila cos z bylym a tobie na to nie pozwala xD
i na cos takiego trafilem osobiscie
poza tym nie chce zebym to JA byl tykajaca bomba, bo jak nie poruchalem to moge chciec poruchac, a jak zdradze to zegnaj polowa majatku i polowa pensji bo suka na bank wynegocjuje alimenty xD
@3142042: Może było tak, że zgodziła się spróbować z poprzednim, bolało i było nieprzyjemnie, a on to wymuszał, więc ma traumę. Z czasem może sama zechce do tego wrócić, albo i nie. Robienie z tego powodu awantury raczej mija się z celem, bo tylko ją tym bardziej nastawi przeciw. Tylko odpowiednie podejście i czas mogą dać szansę, że z tobą też by coś takiego spróbowała.