Wpis z mikrobloga

@Adam_pasztecik_czwarty: @superstara:

Do weryfikacji ale wydaje mi sie ze limit 40 papierosów dotyczy przekraczania granicy lądem.

Samolotem limit wyższy, 200 papierosów aka jeden karton.

Tam znajdziesz papierosy smakowe - np winstony jagodowe ktorych u nas od 2015 raczej nie uswiadczysz jak i najdrozsze ze wszystkich (ok 9 zl- sobranie - zwykłe oraz cocktail- gilzy w kilku kolorach w paczce)
@lastro: @Nemrod: @dlkv: Dzięki za odpowiedzi :) Tak, wiem że istnieje limit. Lecimy sobie na tripa na 4 dni, pozwiedzać.

Czytałem o Sobraniach. Na blogach czytam że fajki nie są takie złe, tylko mają złą renomę przez przemytników tych tanich :P

Wezmę więc po wagonie fajek na osobę, Sobranie, Davidoffy lub marlboro :) Kupię je w mieście, chociaż wolałbym na lotnisku. U nich jest coś takiego że są takie
@lastro: Zależy jaki masz budżet :) Dam znać po wyjeździe, bo nie oszczędzam jakoś specjalnie. Ale hotel, a właściwie mieszkanko na booking na 4 dni to 300 zł za 3 osoby. Da się znaleźć hostel w centrum 6 zł, za 30 zł masz bardzo przyzwoite miejsca i duży wybór.

Bierzemy jakieś 200 zł (w hrywnach) i jeszcze ogarniamy sobie co będziemy konkretnie zwiedzać.