Wpis z mikrobloga

  • 372
JA #!$%@?, NO PO PROSTU JA #!$%@?

Wczoraj po południu pojechaliśmy z Sylwią do Gdyni ,bo miałem ważne spotkanie z kontrahentem w hotelu Merkury . Od samego rana padało, więc postanowiłem, że weźmiemy BMW M4, bo mam w nim najszersze opony i przyda się trochę trakcji. Zjedliśmy jeszcze rybę w jednej z prestiżowych restauracji, zostawiliśmy kelnerowi 200 złotych napiwku i wyruszyliśmy w drogę powrotną. Wbiliśmy się na S7 i włączyliśmy radiową trójkę.

Wracaliśmy i jechaliśmy dosyć wolno, delektowaliśmy się pięknymi krajobrazami Polski i ciepłą kawą z maka. Już od Malborka widziałem że jeździe za mną jakiś frustrat w skodzie i ewidentnie szuka zaczepki. Gwałtowne przygazówki, jazda na zderzaku itd. Ktoś chyba zazdroscił mi auta i chciał podbudować swe ego. Widać było że gość nie odpuszcza i uparcie szuka okoliczności aby mnie wyprzedzić. Postanowiłem że przepuszcze drogowego wariata na światłach. Światło zielone, łuk drogi, chmury czarnego dymu wzbijają sie w powietrze, Skoda rusza, wyprzedza mnie.. z tyłu widzę jak auto wpada w poślizg i uderza w barierki!!!! Od razu się zatrzymaliśmy żeby zobaczyć czy nic się nie stało ,czy nie ma wiekszych szkód itd. Na szczescie poduszki nie wystrzeliły. TERAZ UWAGA! Z zardzewiałej skody wychodzi pasażerka (typowa studentka asp, kwadratowe okularki, rozciagniety sweter, jakies bransoletki na ręce i aparat na zebach, śmierdzi), taka typowa błoniara jak z filmu brzydula betty xD, zaraz po niej wychodzi kierowca, wcale nie lepszy od niej, typowy stulej i przegryw, kozia bródka, czarne adidasy, spodnie ze sztruksu xD , od razu wyskoczyli do nas z mordą, a najbardziej ta nerdowata że to nasza wina bo przyśpieszaliśmy jak nas wyprzedzali, że to nasza wina , że mamy oddać za zniszczenia itd xD oczywiscie mam w aucie kamerkę, natychmiast wezwałem policję. Przybyli na miejsce funkcjonariusze stwierdzili braki bieżnika na wszystkich czterech oponach, zabrali kierowcy skody dowód rejestracyjny i skierowali sprawę do kolegium xD skodziarz nie chciał przyjąc mandatu za wyprzedzanie na skrzyżowaniu xD

Okazało się że byli to jacyś wykopki i jechali na jakąs impreze integracyjną D zostawili auto na drodze, podobno zabrali sie na stopa xD

Sorki, że tak sie rozpisałem, ale musiałem to napisać

#bmw #samochody #wypadek #skoda #wy #bekazpodludzi @LAU-RA @fsfdjf
daeun - JA #!$%@?, NO PO PROSTU JA #!$%@?

Wczoraj po południu pojechaliśmy z Sylwią ...

źródło: comment_eDRBc1S5DfgKsN7yXnDOTOCulKRgvU26.jpg

Pobierz
  • 25