Wpis z mikrobloga

JA #!$%@?, PO PROSTU JA #!$%@?....
Wczoraj przed po południem pojechaliśmy z chłopakiem do Gdyni pozałatwiać różne sprawy. Mieliśmy iść na plaże, ale pogoda nie dopisywała zbytnio więc stwierdziliśmy, że po wszystkim wracamy, bo nie ma co siedzieć w taką pogodę.
Wszystko fajen, pakujemy się z powrotem, długo nam nie zeszło, dalej padało więc naszych planów nie zmienialiśmy. Gdy już wracaliśmy i byliśmy na drodze na Grudziądz, głód nas złapał więc stwierdziliśmy, że podjedziemy tam na żarełko i tak nam się nie śpieszyło. Wracaliśmy i jechaliśmy dosyć nie wiem czy szybko, ale dosyć ok, żeby jechać prawym pasem jak jest pusty no i "cały czas jechaliśmy tym prawym pasem" ale jednak komuś nie pasowała nasza prędkość i zaczął nas wyprzedzać(uprzedzam, że cały czas padał lekki deszcz) Podczas wymijania i skręcania na prawy pas widzieliśmy z niebieskim, że strasznie zaczyna samochodem bujać, więc niebieski od razu zaczął hamować, żeby w razie czego od razu pomóc, no i fakt faktem doszło do zderzenia samochodu z barierkami. Od razu się zatrzymaliśmy, żeby zobaczyć czy się nic nie stało czy żadnych większych szkód nie ma itp. TERAZ UWAGA Z białego BMW wychodzi pasażerka (utleniona blondyneczka w kozaczkach na chyba 13cm obcacie, w czarnej kurtce skórzanej i w jakichś leginsach, ale już nawet nie wiem jakich) typowa jak z filmu komedyjnego o dziwkach XD,a zaraz po niej wychodzi kierowca (nie lepszy bo w czapeczce #!$%@? z Lacosty, jakieś tam dresiki i wiadomo kurteczka wiatrówka....) Widzieli, że do nich podchodzimy, żeby zapytać o stan zdrowia itp. A ci #!$%@? do nas z mordą, a najbardziej ta blond lafirynda XD Że to przez nas mieli tłuczkę xDDD Bo musieli nas wyprzedzać i że to nasza wina, że wpadli w poślizg, bo musieli dać taką prędkość XD Czekamy na policje właśnie żeby obadać całą tą sprawę, bo te zjeby naprawdę chcą zwalić winę na nas....
Sorki, że taguje na nocncej, ale naprawdę....
#bmw #samochody #wypadek
Pobierz LAU-RA - JA #!$%@?, PO PROSTU JA #!$%@?....
Wczoraj przed po południem pojechaliśmy ...
źródło: comment_2eaO8mG53cz1BnWyizacCy6GCgaZjsYN.jpg
  • 142