Wpis z mikrobloga

  • 4
Czy to jest normalne, że noszę pierścień na serdecznym? Czy jest to jakieś... ja wiem, społecznie nieakceptowalne? xD Albo dziwne? Nic dla mnie nie znaczy w sumie. Z tego, co widzę, to noszą ludzie zawsze na wskazującym albo środkowym a serdeczny rezerwują tylko dla obrączki, nawet jak jej nie mają. A mi najwygodniej na tym xD Do ślubu i tak mi daleko jeśli kiedykolwiek najdzie mnie ochota.
Znajomy napisał mi przed chwilą, że to wygląda jakbym miał starą obrączkę i był wdowcem xd Ale chyba nie patrzą tak na to ludzie, nie?
#pytanie #modameska #rozkminy #kiciochpyta
Zoxico - Czy to jest normalne, że noszę pierścień na serdecznym? Czy jest to jakieś.....

źródło: comment_Vj6xkWCgSOgea0p3D5k0SsmPFeWNpxoL.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@Heibonna: Pudło, czekałem na ten koronny argument zniewieściałych panów. Otóż nie musisz być karkiem w dresie a możesz spokojnie mieć elegancką, męską stylówkę, która robi wrażenie zarówno w pracy jak i na kobietach. Jeśli tego nie rozumiesz to nawet mi cię nie żal. Czekałem po moim komentarzu jak tylko ktoś mi zarzuci bycie dresem albo wrzuci ten memiczny obrazek grubego amerykanina w luźnym t-shircie i zadużych szerokich w dupie jeansach.
lagrande - @Heibonna: Pudło, czekałem na ten koronny argument zniewieściałych panów. ...

źródło: comment_xeBlttkAgV5F177aoU9MEsLXohEJlRwT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Camel665: Jak lubisz sypiać z innymi chłopakami to pewnie, że tak. Mam zaprzyjaźnioną parkę gejów i oni takie pierścienie noszą. Na palcu heteryka - tylko obrączka i to nie noszona non-stop bo to mężczyźnie przeszkadza w czynnościach przez niego wykonywanych, np myciu auta, naprawie roweru, wyciskaniu na siłowni, etc
  • Odpowiedz
Na palcu heteryka - tylko obrączka

myciu auta, naprawie roweru, wyciskaniu na siłowni


@lagrande: ty to jesteś taki męski że pewnie robiło cię dwóch facetów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zoxico: ogólnie jeśli ktoś Ci się #!$%@? i będzie prawił morały że to tylko dla obrączki zarezerwowane to możesz mu legalnie sprzedać bułe na ryj. nie jego #!$%@? biznes co i na czym nosisz.
  • Odpowiedz
Jak lubisz sypiać z innymi chłopakami to pewnie, że tak. Mam zaprzyjaźnioną parkę gejów i oni takie pierścienie noszą. Na palcu heteryka - tylko obrączka i to nie noszona non-stop bo to mężczyźnie przeszkadza w czynnościach przez niego wykonywanych, np myciu auta, naprawie roweru, wyciskaniu na siłowni, etc


@lagrande: a do tego jak na dyskotece poleci YMCA to trzeba #!$%@?ć z parkietu czy zacząć śpiewać Rotę? xDDDD
  • Odpowiedz
@Zoxico: Chłopie, nosisz na którym Ci się podoba... nie ważne czy kciuk czy mały... Tylko skonsultuj z żonką (powiedz, że Ci się tak podoba i czy nie ma nic przeciwko) Nie myśl w kategoriach co ludzie powiedzą i czy tak wypada...Dokładnie tak jak pisze @Rhados buła w ryj jak ktoś ma problem i po temacie.
  • Odpowiedz