Wpis z mikrobloga

410307,20 - 10,00 = 410297,20

Niedzielna "Dyszka" i w sumie oficjalna życiówka. Licho co brakło do złamania 47minut. Szczerze mówiąc już tak na ten sezon sobie odpuściłem "Rekordy" - i trochę przystopować chcę z takimi bieganiami co tydzień/dwa -co za dużo to nie zdrowo - ale traktuję je w tym roku jako naukę. Tutaj miałem cichą nadzieję,na pobicieczasu z przed 2 tygodni (48:xx) i tak sobie trzymałem tempo na spokojnie w tych okolicach.

Gdybym wiedział (Tak tak, gdybać sobie teraz mogę a co),że możliwe jest złamanie 47 to bym pewnie te pare sekund urwał - ale cóż i tak jest super. (Przed biegiem wszystko co poniżej 50min. brałem w ciemno - czuję w nogach 180km zrobione w październiku - jednak to spora różnica jest w porównaniu do poprzednich miesięcy -ale dziś nogi jakby nic się nie działo. Dziwny jednak ból od piątku mi towarzyszy w lewej łydce, po lewej skrajnie stronie (od mięśnia aż po po lewo od piszczela) stąd też biegłem na czuja by kontuzji nie złapać.
Tak czy siak, pogoda dopisała (lekka mżawka - ok 30-40 minut po biegu ulewa u nas była) i sama impreza bardzo fajna. Gratulację @Kinja z okazji ukończenia biegu i super emocji (Dzis dopiero nadrabiam zaległości na tagach).
Wrzucam w komentarzu wykres i odcinki
Miłego dnia i w sumie tygodnia!

#bieganie #tomekbiega

#sztafeta #ruszmiasto

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

  • 9
  • Odpowiedz
@Capitanero: Szczerze mówiąc sam do końca nie wiem, ja od 3 dni smaruje taką maścią chłodzącą (ojj grubo grubo) i od czwartku już trochę luzowałem by wczoraj biec w miarę "Świeży". Rozciągasz sie po biegu? Może rollowanie też by się zdało? Same piszczele Cię bolą tak?
  • Odpowiedz
@tomekkp: Gartluje zyciwoki! ()

A co do zmęczenia wyjazdami, to chyba taka jakaś pora jest, bo z kim nie rozmawiam, to wszyscy mają to samo. Ja sama najprawdopodobniej odpuszczę sobie już jakiekolwiek oficjalne biegi w tym roku. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

No i bardzo dziękuję! ʕʔ
  • Odpowiedz
@Capitanero: dziwna sprawa-zwłaszcza,że mówisz o tym, że miałeś miesiąc przerwy i nie pomogło.
Nie wiem ile już biegasz i jaka masa, przyjmuję,że buty do biegania masz dobre? Ile czasu już biegasz? Nie jestem fizio ani ortopedą (ew. polecam iść pogadać o tym problemie). A gdy idziesz biegać, sam mój znajomy początkujący miał taki problem, poleciłem by spróbował rozgrzać sie truchtem (ok 1km ~6min powiedzmy) potem zrób rozciąganie przed biegiem właściwym
  • Odpowiedz
@Kinja: Dziękuje - chyba tak - teraz tylko niepodległości (tutaj chyba już pojadę zwiedzać Poznań w którym dawno nie byłem i bawić się biegiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)) - no i jeszcze 2-3 biegi mnie cholernie kuszą w okolicy. Choć rozum podpowiada,że niepodległości i w grudniu 1 tylko i koniec w tym roku!
  • Odpowiedz
@Capitanero: Spróbuj - znajomego spotkałem ostatnio mówi (może to przypadek), że mu pomogło - ale nie rozciągaj się na zimne mięśnie. Truchtu z 5-7 minut przed tym zrób!
  • Odpowiedz