Wpis z mikrobloga

po prostu, mieszkanie na Ursusie czy innej Białołęce to zły pomysł, oszczedzasz pare stówek, ale co to za życie ze zwierzętami z Milanówka czy Reguł ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@grucha_88: Mnie skusiło ładne mieszkanie za połowę ceny w centrum, absolutna cisza, prywatny parking i mimo wszystko jestem bardzo blisko centrum. Nie ukrywam, że fajniej by było mieć pawilony na wyciągnięcie ręki ale Ursus ma swoje zalety.
  • Odpowiedz
@pablosik: super blisko XD nie no, tak szczerze to już lepiej na północ i do młocin dojeżdżać. Poczujesz jeszcze zapach palonych butelek od wschodu, oj poczujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie chodzi o sklepy, tylko ogół "wygód"
  • Odpowiedz
@grucha_88: Porównujesz Ursus z koleją o dość wysokiej częstotliwości, która dojeżdża do Centrum w 15 minut do Białołęki tylko z autobusami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
super blisko XD nie no, tak szczerze to już lepiej na północ i do młocin dojeżdżać. Poczujesz jeszcze zapach palonych butelek od wschodu, oj poczujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie chodzi o sklepy, tylko ogół "wygód"


@grucha_88: Ja akurat mam to szczęście i mieszkam przy samych alejach a nie tam na wygwizdowie więc jeśli tylko korków nie ma to samochodem jestem w samym centrum w
  • Odpowiedz
@kemek: Nie, do okolic Metra Młociny. Ogólnie mieszkanie na obrzeżach Warszawy to p--------a sprawa, mówcie co chcecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja mieszkałem parę lat w domu i się wyleczyłem z ogródków, pieców i innych chodników do odśnieżania, żadna atrakcja, tylko garb xD PKP/SKM ok, ale nie każdy lubi, ja tam jeżdżę ZTM i mi pasuje, Mieszkam zaraz przy Mordorze i rachunek wychodzi na +, wszedzie
  • Odpowiedz
Porównujesz Ursus z koleją o dość wysokiej częstotliwości, która dojeżdża do Centrum w 15 minut do Białołęki tylko z autobusami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kemek: Dobrze rzeczesz. Komunikacja szynowa z tej okolicy jest niczego sobie.
  • Odpowiedz
Żeby ci paluchy gdzieś wkręciło i został kaleką.


@pablosik: już jednego prąd p--------ł tak, że mu rękę i nogę u---------o. Dzisiaj jest bohaterem narodowym. Naprawdę tego chcesz dla następnego?
  • Odpowiedz
ale placzecie, c--j z tego, że pomazana, nie zepsuł jest a to ma działać a nie wyglądać

@klamkaodokna:
Gdybyś był choć umiarkowanie inteligentny, bo by ci się coś o uszy obiło, że degradacja pewnych miejsc wynika właśnie z tego, że nie dba się o wizerunek początkowo bzdetów, potem to idzie coraz wyżej.
Dlatego prowadzi się programy rewitalizacji pewnych dzielnic, zaczynając od własnie zamalowania tych bazgroł i dbaniu o czystośc, bo
  • Odpowiedz
Dlatego prowadzi się programy rewitalizacji pewnych dzielnic


@27er: raczej dlatego, zeby wyprowadzic troche plnow z budzetu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) i dzieki takim ciemnym, malym ludziom jak Wy nie ma przed tym zadnego oporu tylko oklaski ^^
  • Odpowiedz
raczej dlatego, zeby wyprowadzic troche plnow z budzetu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) i dzieki takim ciemnym, malym ludziom jak Wy nie ma przed tym zadnego oporu tylko oklaski ^^


@klamkaodokna: Moim zdaniem to jednak kolega @27er ma rację. Część ludzi trzeba "przyzwyczaić" do ładnego otoczenia, wtedy takie uznają za swoje
  • Odpowiedz
@pablosik: że też Ci się chciało spod ryżowej lecieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A na stację trzeba było chyba ze 2 lata czekać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Winsomegirl: i w dodatku s--------i zadaszenie na peronie pierwszym ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@jakuba94: też tam jeździłem tylko firmę zmieniłem, dobry parę lat, teraz serce mordoru, nawet lubię, bo można tylkoma drogami jechać że codziennie nową ścieżką. :)

Fajna jest wzdłuż torów od Ryżowej do Konstruktorskiej/Domaniewskiej.
  • Odpowiedz