Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#mikrokoksy

Nie spotkałem się z takim postem tutaj więc pytam.

Mam dwie wagi. Jedna hoffena z pomiarem tkanki na bluetooth a druga mechaniczna. Na obydwu wagach przy ciężarach typu 10kg albo np 5kg pokazują identycznie. A gdy ja wchodzę na wagę to mam rozbieżności. Na elektronicznej raz jest 66.5 a w tym samym dniu za pare minut jest 67 na elektronicznej. Na mechanicznej zawsze pokazuje mniej. I teraz mam zagwozdkę. Skoro obydwie przy próbach pokazują tyle samo a przy mojej wadze już nie to nie wiem ile ważę. Pomiar na płytkach równych, na panelach daje te same różnice wagi. i ustawienie stóp też jest wzorcowe ( po liniach producenta)
komar251 - #mikrokoksy

Nie spotkałem się z takim postem tutaj więc pytam.

Mam dwie ...

źródło: comment_nHrygrgbaSMTpr7m18rzyoBp9nYQHnpN.jpg

Pobierz
  • 17
@komar251: Zaufałbym tej mechanicznej. Te elektroniczne potrafią pokazywać różne wyniki w zależności od podłoża na jakim stoją. Moja elektroniczna na płytkach w kuchni pokazywała 2 kg więcej niż na panelach. Na elektronicznej trzeba stanąć kilka razy, za pierwszym razem głupoty pokaże, dopiero za 3 razem wynik się "wyskaluje" jak staniesz 4 i 5 i 6 raz i te trzy wyniki będą takie same, to możesz to przyjąć. - przynajmniej tak było
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@komar251: miałem podobny problem, mechaniczna wskazywała 55kg, druga elektroniczna 57kg, a trzecia elektroniczna wskazywała 58kg, u lekarza się zwazylem na tej jego wadze i była zbliżona wyniku wagi mechanicznej