Wpis z mikrobloga

Barcelona jest klubem, który przyzwyczaja nas do wygrywania w wielkim stylu. Oglądam mecz w niedzielne popołudnie jak robię to od lat i cieszę się z każdej bramki. Dopiero przy czwartej uświadamiam sobie "Cholera! Oni tak gromią Real, nie Levante czy Rayo a Real!" Moje szczęście i mój podziw wzrasta a to zwycięstwo koronuje mój trudny ale końcowo bardzo szczęśliwy tydzień :)

#mecz #fcbarcelona #realmadryt
  • 10
@Whoresbane to niezly argument, na poziomie właśnie fanów Barcelony i Realu. Wygrywasz z drużyną w kryzysie i cieszysz się jak głupi do sera bo historycznie to super klub. To jeszcze niech z Milanem wygrają 10:0, czyli z klubem, który od 10 lat się nie liczy w Europie.
@Whoresbane "Jeżeli drużyna, której kibicuje wygra z jednym z topowych klubów na świecie" a co to oznacza jak nie to co napisałem?

Wiadomo, że wynik idzie w świat, ale cieszenie się tym 5:1 nie wynika z tego, że Barcelona prezentuje wysoki poziom, tylko, że Real ma poważny kryzys, który trwa od początku sezonu. Więc dorabianie do tego ideologii, że WIELKI REAL został pokonany jest przekłamaniem, bo oni przegrywają z dużo słabszymi. Po