Wpis z mikrobloga

Ja mam dascoinow za 40k€ mega zaufanie w projekt i w rozwoj zaròwno firmy jak i wzrost ceny, ktòry jest nieunikniony biorąc pod uwagę wartości jakie tworzy firma... przypomne, ze platnosci dascoinem sa juz w fazie testow, dziala platforma weryfikowanych ICO z projektem Grinstorc na czele, jestesmy na 5 gieldach kryptowalutowych, kazdy uzytkownik moze sprzedac wydobytego dascoina na gieldzie ( cena spadla, wiec warto poczekac na wzrosty...) przypomne, ze w ostatnim roku caly rynek mocno stracił na cenie, a po medialnyej magonce na dascoin, gdzie wiekszosc srodowiska kryptowalutowego w pl juz publicznie bez ogrodek, bez wyroku sądowego, mowi ze dasscoin to piramida i jednoczesnie pytają dlaczego cena idzie w dol? Przeciez to śmiech ma sali... to jakby w gazetach powiedziec, ze Stacja Orlen kradnie pieniadze klientow oszukujac na paliwie, do tego BP sklada zawiadomienie o popelnieniu przestepstwa, i pyta jednoczesnie dlaczego cena akcji spada ? Czyli hejterzy i osoby dzialajace na szkode spolki, można powiedziec zniechecaja do zakupòw Dascoin, i hejtują, ze cena spada
#dascoin #kryptowaluty
ostatnimlodywilk - Ja mam dascoinow za 40k€ mega zaufanie w projekt i w rozwoj zaròwn...

źródło: comment_jFWBW5xVcuoszStUD67catNyqiogIC5b.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@ostatni_mlody_wilk: nie masz wrażenia ze jesteście „karmieni” przyszłymi usługami? By to wszystko było „w zawieszeniu” i ciagle by można nowych pozyskiwać a starym kazać czekać? Przykład? Barcelona. Miały być karty z płatnościami dasPay. Były? Nie. Ale co mówi CEO? „zastąpimy MasterCard/Visa na całym świecie naszym systemem”. I wyuuuj. Teraz „wierzymy ze Dascoin będzie wielki za pare lat jak to zrobią, bo mamy wielkie zaufanie”
  • Odpowiedz