Wpis z mikrobloga

„Czemu wy chcecie konkretnie dziewicy? Boicie się porównań?”
Nie.
Chodzi o coś ważniejszego.
O to, ze:
1. Kobieta, jak jest jeszcze dziewica, nie chce oddać się byle komu. Jeżeli oddaje komuś dziewictwo, to wierzy, ze on jest „jedyny”, „kochany”, „godny”. Musi mu ufać. Dla kontrastu, dziewczyna nie-dziewica często uprawia już seks po prostu, dla przyjemności, z rożnymi mężczyznami, często ich nawet nie lubią. „To tylko seks, nie oceniaj jej”. „Co, masz pretensje do niej, ze realizuje potrzeby fizjologiczne?”. Chce mieć kobietę która da mi swój najcenniejszy dar, którego nie może dać innemu mężczyźnie. Chce być tym wyjątkowym, facetem, który jest dla kobiety darem, jest najlepszy, dlatego mu się oddaje, a nie kolejnym Seba od ruchania.
2. Jeśli ja miałem 1-2 dziewczyny, albo gorzej – jestem prawiczkiem, to wiadome jest, ze chce najpierw poznać rożne dziewczyny, oprawiać seks z rożnymi kobietami, skoro każdy kolega miał kilka partnerek i każda koleżanka tez. Jeżeli poznam dziewczynę, która miała już 4-5 chłopaków, to ona raczej szuka już stałego związku na dłużej, na jaki ja nie jestem gotowy. Taka dziewczyna wie już, czego chce, a ja nie wiem, czego JA chce. A muszę być jej wierny, nie zdradzać itp. Chce poruchać jeszcze żebym potem nie miał odpalow po 40—stce, jak masa Januszy zdradzających zony. Gdy się narucham teraz, później nie będzie mi się już chciało – podobnie jak tym dziewczynom które teraz na mnie lecą (4-5 chłopaków)
EDIT: chodzi jeszcze o to, ze kiedy my plakalismy w poduszke, ze zadna nas nie chce, to wtedy ansze potencjalne partnerki uprawialy seks.
Nie chcemy byc gorsi.
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #seks #zwiazki #zdrada #psychologia
  • Odpowiedz