Wpis z mikrobloga

Tak wyglądają za każdym #!$%@? razem rozmowy z tęczowymi trollami:

- homoseksualizm to nie choroba!!!!
- nie ma co spierać się o terminy, ale z biologicznego punktu widzenia, to jak najbardziej dysfunkcja!
- homoseksualizm to nie choroba, tak orzekli seksuolodzy!!!!
- ok, ale biolodzy wyodrębnili cechy organizmów żywych, a wśród nich, rozmnażanie.
- homoseksualiści nie są bezpłodni!!!!111
- pewnie, że nie są. Ich plemniki i komórki jajowe są sprawne, ale ukierunkowanie popęd na osobniki tej samej płci, ogromnie utrudnia zapłodnienie.
- jest jeszcze inseminacja in vitro! Nie trzeba uprawiać seksu by mieć dzieci!!!!11
- owszem, ale to zabiegi medyczne. Podanie cukrzykowi insuliny, nie sprawia, że jest zdrowy, a jedynie likwiduje chwilowo objawy choroby
- ale seksuolodzy!!!111 a bo wy wszyscy tylko na (uwaga, uwaga) CHŁOPSKI ROZUM!!!!1111

#fucklogic #neuropa #4konserwy #bekazneuropy #homoseksualizm #lewackalogika #antynauka #bekazlewactwa
  • 88
@Piottix:
Bo jeszcze jest jedna opcja... Możesz podważać rolę jaką biologia przypisuje popędowi seksualnemu, albo twierdzić, że w wyniku stosunku homoseksualnego może dojść do zapłodnienia. Innej opcji tu nie widzę. Jednym słowem ideologiczne, antynaukowe brednie.
@kvvach:
Tak właśnie myślałem. Oczywiście brak argumentów, które umożliwiają dyskusję bez pisania na nowo biologii, nie ma tu nic do rzeczy, prawda przyjacielu? Pozdrawiam SERDECZNIE, miłego wieczoru, wszak za chwilę quali.

W wolnej chwili zastanów się przez chwilę po co ewolucja dała nam popęd seksualny.
@kvvach:

Na razie to tylko przyszedłeś i mnie obrażasz. Jak to było z tym gołębiem i grą w szachy? Ano właśnie. Kiedyś na #f1 pisałem, że Cię szanuję mimo tęczowego #!$%@?, ale rządam wzajemności albo (przynajmniej w tym wątku) GTFO.
@PiPiPingu:

- homoseksualizm to nie choroba, tak orzekli seksuolodzy!!!!

- ok, ale biolodzy wyodrębnili cechy organizmów żywych, a wśród nich, rozmnażanie.

- homoseksualiści nie są bezpłodni!!!!111

- pewnie, że nie są. Ich plemniki i komórki jajowe są sprawne, ale ukierunkowanie popęd na osobniki tej samej płci, ogromnie utrudnia zapłodnienie.


Gubisz się we własnych zeznaniach.
Słowo kluczowe: Utrudnia, jasne pewnie że z powodu orientacji będzie to dużo trudniejsze, ale sam fakt bycia