Wpis z mikrobloga

@spawngdapl: I tak i nie. Jeśli mrożonka czy cokolwiek wymagające chłodzenia no to owszem, chamstwo. Ale resztę sobie i tak pozbierają, pracowałem na inwentaryzacjach, nie masz pojęcia co ludzie potrafią i w jakich miejscach zostawiać..
  • Odpowiedz
@piotreeek: daję głowę sobie uciąć, że ten regał kartonowy jest tam specjalnie zostawiony bo wszystko było (inaczej się nie da tego nazwać) #!$%@? w okoliczne półki między towar. Denerwuje mnie to bo sam pracuję w sklepie i wiem jakie to jest wkurzające jak na koniec trzeba zapierdzielać po całym sklepie z dwoma wózkami, żeby roznieść towar.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 152
@spawngdapl: totalne dno to brak cen na produkcie, albo zła cena na półce. Jak cena jest zupełnie inna niż się spodziewałem to specjalnie tak zostawiam. Nie potrafią w sklepie utrzymać porządku z cenami to niech się martwią.
  • Odpowiedz
@spawngdapl: nie dziw się ludziom jak ósmy raz muszą iść sprawdzać cenę bo na półce jej nie ma. Raz odniesiesz drugi raz odniesiesz, a potem już tylko się #!$%@? porzucasz koszyk i idziesz do normalnego sklepu.
  • Odpowiedz
@spawngdapl: u mnie w Biedronce są takie regały gdzie są jakieś końcówki serii czy coś takiego. Tam są zawsze jakieś randomowe nazwy i ceny. Więc z pełną premedytacją kładę rzecz z tych regałów pod czytnikiem (jeśli tego nie biorę) żeby te biedronkowe #!$%@? się w końcu nauczyły, żeby dać tam cenowki. Ale to i tak wszystko jak krew w piach.
  • Odpowiedz