Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Powiedzcie mi, czy ja jestem jakis dziwny.
Spotykam sie z dziewczyna okolo miesiąca. Ona ładna, miła, wygadana, chyba troche zakompleksiona. Codziennie cale dnie ze soba piszemy. Calowalismy sie, przytulalismy. Ostatnio bylem u niej i zostalem na noc. Spalismy ze soba w lozku ale nie uprawialismy seksu. Ona zaczela strasznie panikowac kiedy chcialem ją podotykac ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powiedziala ze od 4 lat jest sama, odzwyczaila sie od dotyku. Powiedzialem ze ok, jasne ale sam nie wiem co o tym myslec. Fajnie bylo sie z nia spotykac ale teraz sie czuje jakby to za szybko robilo sie powazne. Bo po co po takim czasie takie wyznanie? Ja nie wiem czy chce z nia zwiazku a ona chyba naprawde sie angazuje.
#zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 20
  • Odpowiedz
ChytryEsteta: Nie cierpię takich facetów jak Ty. Skoro nie wiesz czy chcesz z nią byc to po co się z nią spotykałeś przez miesiąc czasu? I jeszcze boisz się, że ona się angażuje... no ręce opadają. Chciałeś tylko seksu? Trzeba było od razu jej to powiedzieć, nie marnowałbyś ani jej czas ani swojego.

Zaakceptował: Zkropkao_Na}
  • Odpowiedz
Spotykam sie z dziewczyna okolo miesiąca. Ona ładna, miła, wygadana, chyba troche zakompleksiona. Codziennie cale dnie ze soba piszemy. Calowalismy sie, przytulalismy. Ostatnio bylem u niej i zostalem na noc. Spalismy ze soba w lozku ale nie uprawialismy seksu. Ona zaczela strasznie panikowac kiedy chcialem ją > podotykac ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powiedziala ze od 4 lat jest sama, odzwyczaila sie od dotyku


@AnonimoweMirkoWyznania:

chwila, chwila, ale
  • Odpowiedz
@NukeOps: stronka dla przegrywow gdzie niektorzy w wieku 35 lat nie dotkneli nigdy kobiety. Trafia sie laska ktora po miesiacu nie chce seksu to hur dur uciekaj bo jak to tak, wszyatko ma byc odrazu a jak kilka lat nikogo nie masz to w ogole jebnieta
Ile osob tu liczy ze znajdzie kogos kto go zrpzumie itd ale sami nigdy nie umie tego samego zrobic
  • Odpowiedz