Wpis z mikrobloga

Zrobiłam sobie taką tabelkę w excelu z danymi na temat warszawskich prostytutek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mediana wieku dla warszawskich div wyniosła 25 lat. Wykres pokazuje, że na zawodową prostytucję do końca życia decyduje się niewiele dziewczyn. Zdecydowana większość to młode kobiety (przynajmniej taki wiek deklarują, tutaj trzeba brać poprawkę na zaniżanie wieku). Należałoby spytać dziewczyn, dlaczego zdecydowały się na taką a nie inną pracę (wiadomo, pieniążki, ale prostytucja to nie praca w maku, za ogłoszeniem się na roksie idzie jakaś głębsza motywacja, chociaż z pozoru może wydawać się prosta). Zastanawiający jest spadek zainteresowania seksem analnym w przedziale wieku od 31-36 do jedynie 4% populacji tego przedziału i nagły wzrost w deklarowanym wieku 37-42, który procentowo przerasta ten z 25-30.
Dodałam też tabelkę z liczbą prostytutek deklarujących znajomość języka rosyjskiego.

dane zaczerpnęłam z serwisu roksa(dot)pl
#roksa #prostytucja w sumie i #warszawa
Pobierz
źródło: comment_TkC21DlVbdRdXJqk8YihHS6E9JN5zaNm.jpg
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pizza-eco:
"na zawodową prostytucję do końca życia decyduje się niewiele dziewczyn."

to może wcale nie być ich decyzja: "ok, wystarczy, kończę".
może by chciały zarabiać dalej w ten sposób. tylko że dopóki istnieje cały czas nowa oferta dziewczyn w wieku 18-25 lat, to po prostu u tych starszych - telefon w którymś momencie po prostu przestaje dzwonić. i ogłoszenia znikają.
jakiś czas mogą oszukiwać zaniżając wiek, ale w którymś momencie przestaje